Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem megy a szóblire tanulás....

Nem megy a szóblire tanulás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak ülök felette és kesergek...nem megy a fejembe, és nem tudom miért. Tippek?
2013. jún. 7. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Kapcsolódj ki kicsit, aztán fuss neki újra. Ha erőlteted úgyse fog menni. Találkozz egy barátoddal, beszélgessetek kicsit, add ki magadból az aggodalmad, sétáljatok egyet, aztán irány vissza a tanuláshoz! :) Hajrá!
2013. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá. Figyelj, én úgy álltam hozzá még az elején h meg fogok bukni, írásbeli majd összeszedem az éppen 25%-ot mindenből és szóbelire hard learning lesz. Aham, 50%-os lett szinte mindenből (matek kivétel 36% de nekem az bőven elég) és most sokkal nyugodtabb vagyok, mivel tudom h szóbelin mindenből elég a minimum pont. Így annyit csinálok, h átolvasom a tételeket 2x 3x és meg ragad annyi a fejembe, h 5 percig tudjak róla beszélni. Lényeg, h úgy állj hozzá, h sikerülni fog, idáig eljutottam ez is menni fog, úgy is átrugdalnak ha tudják h nem vagy reménytelen. Nyugalom!! :D Esetleg próbáld meg azt h felkelsz, iszol egyet megvárod míg észhez térsz és akkor átolvasod. Frissen kipihent aggyal nagyon jól lehet tanulni.
2013. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!