Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esti sulisok! Mik a kötelező...

Esti sulisok! Mik a kötelező olvasmányok és versek, írók, stb.10. -be, amit mindenképpen kérnek?

Figyelt kérdés
Vagy ez iskolától függhet?
2013. jún. 7. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem tudok válaszolni, de engem is érdekelne. 10-es vagy?
2013. jún. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most végeztem a 9.-et,szeptemberben megyek 10.-be!Gondoltam nyáron elolvasok egyet-kettőt,hogy könnyebb dolgom legyen!Asszem a Bánk Bán lesz tuti!
2013. jún. 10. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a 10-et még nappalin kezdtem magántanulóként, holnap ( vagyis ma) megnézem a könyvben az ajánlott irodalmat, és megírom, ha kell. Én szeptemberben akarom kezdeni, remélem figyelembe veszik az elvégzett 9. osztályt, és 10.-ben kezdhetek.
2013. jún. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudod,estin pár dolgot kihagynak!Bár én elég kemény suliba járok,ott még többet kérnek!
2013. jún. 11. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Babits, Arany, Petőfi. Ez biztos, de tesóm este megkérdezi az élettársát. Állítólag tanárfüggő. Mindjárt linkelem az egyik kérdésemet.
2013. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..


Egyébként azt mondták nekem, iskolánként, tanáronként változó. Nálunk pl. van olyan tanár, aki tudja, hogy dolgozol, gyerek, stb... mellett estin tanulsz, és van, aki ugyan úgy kezel, mintha nappalis lennél. Ne haragudj, hogy nem tudok érdemben segíteni...

2013. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,elég ez a pár,csak egy kicsit akartam könnyíteni a következő évet,és egyet s mást elolvasok előre!Hát nálunk mérgesek,ha nem járunk be,pedig tudják,hogy dolgoznak az emberek,nem tudnak mindig bejárni!
2013. jún. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!