Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha biztosítóhoz bemegyek...

Ha biztosítóhoz bemegyek személyesen, kellenek az autó okmányai? Mert nincsenek nálam, de mindenképpen kellene a kötelező, mert lejár az ideiglenes kivonatás, és vissza akarom helyeztetni.

Figyelt kérdés
Próbáltam Netrisken ,meg biztosítás.hu-n, na elküldtek egy e-mailt, hogy alkuszi serződés, meg faxoljak, szkenneljek, meg stb. sok nap elszámolás... nekem azonnal kell, mit tehetek ilyenkor?
2012. márc. 28. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ideiglenes kivonás volt, akkor még a régi biztosításod az érvényes, így nincs szükség a forgalmia, csak bediktálod a rendszámot, esetleg a személyid kellhet. Bemész a biztosítóhoz és kérsz egy csekket.
2012. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nincs biztosításom.... gondolod, hogy poénból vonattam ki? Pont azért, mert nem volt pénzem fizetni a kötelezőt, de most viszont meg kéne kötnöm, de holnapra legkésőbb.
2012. márc. 28. 21:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmilyen okmánya nincsen nálam az autónak, az autó több száz km-rel odébb van... csak az adatai vannak meg, meg a saját igazoolványaim.
2012. márc. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!