Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem bírok...

Mit csináljak ha nem bírok tanulni?

Figyelt kérdés
Még ha rá is veszem magam, hogy leüljek 5 percnél nem bírom tovább. Ráadásul keddig meg kellene tanulnom 18 tételt, de még egyet sem tudok.
2013. jún. 7. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanuld azt, ami érdekel és duplázz. Valami biztos van, ami érdekel.
2013. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is ma leültem végre, mondom ha törik ha szakad fel nem állok addig, míg nem tanulok belőle valamennyit. A nyelvtannal kezdtem, hát megtanultam 2 óra alatt 15 tételt, mert rájöttem, hogy én ezeknek a nagy részére még emlékszem.:D Úgyhogy végre jó napom volt.:)


Visszatérve hozzád. Szerintem csináld azt, hogy leülsz, és belenézel mindegyikbe. Ne tanuld meg akkor 100%-osan, de tudjál azért mindegyikből valamennyit, hisz tudjuk, mindig sikerül kihúznunk azt, amire pont nem készültünk..:D Aztán lehet, hogy még zavarni is fog, hogy már mindegyikből tudsz valamennyit, viszont akkor már megérné normálisan megtanulni, ha már ennyi időt belefecoltál.


Én egyszer bezárattam magam a szobámba.:D Elég hülyén hangzik, de tényleg.:D Nem bírtam ki, hogy ne gépezzek, vagy ne kezdjem el piszkálni a telefonom, vagy az udvaron sétálgatni a jó időben. Úgyhogy mondtam anyának, hogy legyen már olyan kedves, és zárjon be, hogy ne tudjak kimenni, és más dolgokat csinálni a tanulás helyett. Nem volt ott a kísértés, hogy játsszak a telefonommal, vagy gépezzek, így unalmamban nekiálltam az üres szobában, hogy minél gyorsabban végezzek, és "kiszabadulhassak".:D

2013. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!