Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 65-70%-osak lettek a biológia...

65-70%-osak lettek a biológia és kémia emelteim szóbelivel együtt. Gyógyszerészetire készülök. Ki fogok hullani?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy akik jelentkeznek ilyen képzésekre, nagyon sokan 80-90%-osakat írnak és én nem bírok sehogy annyit írni. A biológia emeltem lett 73%, de szóbelivel sajna rontok rajta. És ha ilyennél elvérzek, felesleges elkezdeni is? Annyira bizonytalan vagyok. Nagyon rettegek attól, hogy 1. vagy 2. év végén abba kell hagynom és akkor már nem is nagyon tudok mit kezdeni magammal...
2013. jún. 7. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Nyugi..nem rossz a teljesítményed, sőt. Az már más kérdés hogy elég e pontod. Mást jelöltél felvételi lapon?

Azért ha a gyógyszerészeti nem menne még van egy pár szak ami menne. a legrosszabb a ha semmit sem csinálsz. De azért drukkolok neked.

2013. jún. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szia!

nekem sokkal rosszabbak lettek az érettségik, bár én még nem voltam szóbelizni de a biosz 61 lett a kémia meg 44, Max pontos zóbelikkel fel tudom húzni 74% és 62 %ra és akkor 402 pontom lesz. De a 390 pontnak már örülnék és Szegedre az remélem elég lesz. Te hova készülsz és hány pontod van??

2013. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges azzal foglalkozni másoknak mennyi pontja lett. Koncentrálj a felvételidre :)

Akkor fogsz kihullani, ha totál nem érdekel, amit tanulsz. Nekem nem volt vmi jó kémia alapom, de nagyon szerettem volna itt tanulni és elég jól sikerült az első évem:)

És az eredményeid egyáltalán nem rosszak, sőt!

2013. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak megbántani, de ha számodra kifejezetten nehéz elérni a gyógyszerész szakok ponthatárát, akkor a bennmaradásért nagyon meg fogsz szenvedni.
2013. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy kifejezetten nehéz? Honnan veszed hány pontom van?
2013. jún. 9. 12:38
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy kifejezetten nehéz. Nekem meg van bőven a tavalyi ponthatár felett a pontom.
2013. jún. 9. 12:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, ha tényleg szeretnél gyógyszerész lenni, akkor meg fogod tudni csinálni!
2013. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

2 dolog kell ahhoz, hogy bent maradj: logika és kitartás. Logika ahhoz, hogy értsd az összefüggéseket és azt amit tanulsz, és kitartás ahhoz, hogy meg tudd tanulni ezt a hatalmas anyagmennyiséget.

Úgy gondolom a 2. fontosabb, nagyon sokan azért hagyják abba, mert túl nagy a nyomás, és nagyon nagy elszántság kell az egészhez.

Saját tapasztalat.

2013. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 70 lett anno a bioszom és jól megy az egyetem. Ez az érettségi nem mérvadó.
2013. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akit esetleg érdekel, azóta sikeresen teljesítettem az 1. évemet:)

Két ötös és egy hármas szigorlatom volt eddig. A kollokviumok lényegtelenk, azok a diplomába nem igen számítanak. Úgyhogy elégedett vagyok:)

2014. júl. 5. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!