Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » El lehet Bp-en helyezkedni...

El lehet Bp-en helyezkedni Pedagógiai asszisztensként? Akkor most kötelező lesz szeptembertől alkalmazni ped. Assz-t vagy csak alkalmazható? A XIII. kerületben lesz ilyen állás ovikban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy kötelező lesz-e, de elég sok ilyen álláshirdetést láttam mostanában. Nézd meg a hirdetéseket, mert a szeptembertől kezdődő munkákra most teszik / tették fel hirdetéseket.

Hogy mennyire lehet elhelyezkedni ezzel a végzettséggel, azt nem tudom. Én több oviból is hallottam, hogy a korábban létszámleépítés miatt elküldött óvónőt vették vissza ped. asszisztensként. Mondjuk ez vidéken történt.

2013. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!