Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktathat a tanár, akkor...

Megbuktathat a tanár, akkor ha nem tanulom meg azokat a verseket amiket feladott év közben?

Figyelt kérdés
Azt mondta az irodalom tanárunk, hogy akik nem tanulták meg a feladott verseket azokat megbuktatja év végén! Ez lehetséges?

2013. jún. 11. 23:20
 1/9 anonim válasza:
Sajnos igen... Amúgy hányadikos vagy ?
2013. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges, ha ezen kívül más számonkérésekből 5 ösöket szereztél akkor is, beír több egyest óraimunkára és ennyi. Simán beírhatja és igaza van. Tessék megtanulni azokat ha nem megy legalább egy kettesre tudd.
2013. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
10dikes vagyok! Az irodalom átlagom pedig majdnem 3as!
2013. jún. 11. 23:25
 4/9 anonim válasza:
0%
Első vagyok... Valaki válaszolna erre : http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-.. ? XD bocs a pofátlanságért kérdező , de nagyon FONTOS !
2013. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én úgy tudom , még ha ötös az átlagod akkor is megbuktathat... még mindig első... :S
2013. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tanárral szemben mindig a diák fogja a rövidebbet húzni, akármit is találgat.
2013. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megbuktathat, de ezt nem fogja merni megcsinálni. Viszont megcsinálhatja azt, hogy ha nem tudod akkor az elkövetkezendő összes órán szépen lefeleltet egyesre és lehúzza az átlagod. Nem hiszem el, hogy lehetetlen megtanulni.
2013. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer, egy ismerősöm 4-esre állt angolból év végén, kihúzta a tanárnál a gyufát a nemtörődömségével, linkeskedésével, majd 4-esről lehúzta az átlagát 1,9-re, és megbuktatta. Tanuld meg inkább azokat a verseket, mert ha a tanárnak úgy tetszik, visszaél a "hatalmával".
2013. jún. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges! Próbáljátok megtanulni, a lényeg, hogy lássa a próbálkozást...
2013. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!