Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megteheti a tanár, hogy nem...

Megteheti a tanár, hogy nem enged érettségizni?

Figyelt kérdés

Esti gimnáziumban nem sikerül 25%-ra a matek próba érettségi. A tanár azt mondja akinek 1-es lesz az nem jöhet érettségizni. Az érettségi díj be van fizetve.


Szerintem igazságtalan, önző dolog a tanár részéről.



2013. ápr. 24. 10:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%

Ad egy: 25%-ot egy általános iskolás is meg tudna csinálni matek érettségin.

Ad kettő: csak akkor nem mehetsz érettségizni, ha megbuksz. De ha tele vagy elégtelennel, és még a próbaérettségid is a béka hátsója altti színvonakú lesz, akkor igen, simán megbuktathat a tanár. És igaza is lesz.

Tehát, ha egyébként jó jegyeid vannak, de a próbaérettségi rossz lesz, még nem bukhatsz meg, és mehetsz érettségizni.

2013. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
38%
Tulajdonképpen szinte felesleges is menned érettségizni, ha 25%-o sem sikerült megírnod.
2013. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

Megteheti. Én is estire járok, ugyanez volt a séma.


Miért igazságtalan, és miért önző? jobb lenne az igazi érettségin elhasalni? nem értem.


az a vicc, hogy ilyenkor mindig mindenki a tanárokat utálja. ne haragudj, de egész életemben bukdácsoltam matekból, és a próbaérettségik mind nagyon jól sikerültek. Nem tudom, milyennek kell lenni ahhoz, hogy ne legyen meg a kettes?

2013. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
és ha elhasal érettségin akkor mi van? Befizette az érettségi díjat
2013. ápr. 24. 11:28
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
kit érdekel? nappalin sem engednek mindenkit érettségizni. majd megy az illető ősszel újra.
2013. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
de a pénzt nem adják vissza.... ezt hogy képzelik akkor?
2013. ápr. 24. 11:44
 7/31 anonim ***** válasza:
32%
Ne itt rugódozzál már, hanem inkább állj neki tanulni!
2013. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
42%
ez az oktatási rendszer. persze, szerinted pénzzel mindent lehet, vagy mi? attól még, hogy te kifizetted, és képtelen vagy egy záróvizsgát megcsinálni, még nem történt semmi. ősszel is lesz érettségi, és jövőre is lesz 12. osztály.
2013. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Figyeljetek már :D

Nem E/1-be írtam, akkor miért kell egyből úgy válaszolni hogy te?

Másodszor is az esti gimi nem véletlenül esti, azoknak találták ki akik mellette keményen dolgoznak és mondjuk 40 éves fejjel le akarnak érettségizni. Szinte teljesen előröl kezdi az anyagot és 3 hetente 60 perc matek van.


Ti sz@rjankók meg osszátok az észt, hogy jövőre is lesz 12. osztály meg hasonlók.

A kérdés az volt, hogy megcsinálhatja e vagy sem, amire a válasz IGEN/NEM mert .....

Erre olyan válaszokat kapok hogy tanuljak? :D

Az kib.szottul nem érdekel, hogy 25% alatt ne is menjek érettségizni.

2013. ápr. 24. 13:02
 10/31 anonim ***** válasza:
50%
Meg kell hogy engedje
2013. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!