Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségi lezajlásával...

Szóbeli érettségi lezajlásával kapcsolatban lennének kérdéseim?

Figyelt kérdés
Ugyanis ötletem sincs, hogy hogy fog menni. Mindenki egyetlen teremben vizsgázik, és egyszerre többen vizsgáznak? Csak egyetlen érettségi elnök lesz, és az valamilyen szakos tanár? Az összes tantárgyból egymás után kell érettségizni? Ha igen, lesz közte szünetünk?

2013. jún. 16. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is most érettségizem, de volt már két előrehozott érettségim is szóval van már tapasztalatom.

1. Igen, egy osztály azonos teremben vizsgázik. Egyszerre csak egy ember ad számot tudásáról, de közben 3-4-5 diáktársad ott lesz bent és kidolgozzák a saját tételüket.

2. Az elnök mindig egy másik iskolából jön és igen, valamilyen szakos tanár. Lehet bármi, nálunk idén matek-fizika szakos tanár lesz az elnök.

3. Igen, egymás után kell szóbelizned, tudtommal nem lesz szünet. Húzol magyar irodalom és nyelvtan tételt (külön-külön), majd kapsz fél órát, hogy kidolgozd. Kidolgozod, szólítanak, felelsz, vizsgázol. Húzol történelem tételt, kapsz fél órát, kidolgozod és ismét szóbelizel. Vannak olyan tantárgyak pl.: idegen nyelv, ahol nincs felkészülési idő.

2013. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :) Magyar töri meg német lesz... és nagyon be vagyok szarva. xd
2013. jún. 16. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Fog az menni

Előtte egyél eleget (hogy ne akkor jöjjön rád az éhség)

2013. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kimehetsz, de csak felelés után, addig nem engednek húzni.
2013. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!