Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha mindenből előrehozott...

Miagyaszlegyen kérdése:

Ha mindenből előrehozott érettségit tettem és a kisebbség tagja is vagyok akkor felvesznek valamelyik egyetemre?

Figyelt kérdés
Mármint sokat számít az előrehozott ? :)
2013. jún. 21. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindannyian valamilyen kisebbség tagjai vagyunk, nem ezért jutottunk be az egyetemre. "A kisebbség" akkor lenne helyes, ha csak egy kisebbség lenne, de elég sok van.

Az előrehozott érettségi meg pont annyit ér, mint a rendes.

2013. jún. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Matematikából, Magyarból és Történelemből nem tehetsz előrehozott érettségit....vagyis de...de az már más történet :)


Nem számít semmit, főleg ha pl. mindegyik kettes.


Az pedig, hogy kisebbség vagy senkinek nem számít. Tanulj jól, érj el versenyeredményeket, legyen nyelvvizsgád és emelt szintű érettségid és akkor bekerülhetsz.

2013. jún. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a mosógépünk, van 2 kutyám és 6 tantárgyból érettségiztem és megyeszékhelyen lakom. Ugye felvesznek valamelyik egyetemre?
2013. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!