Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért "kell" kivételezni a...

Miért "kell" kivételezni a tanároknak egyes diákokkal?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok, hamarosan érettségi. Van egy osztálytársam (lány), aki mindig "nyal" a tanároknak (amelyiknek csak lehet), állandóan a tanáriban van, kávézgat (láttuk páran suli után) az egyik tanárunkkal (nő). Ez a tanár megmondom őszintén egy évig a kedvenc tanárom volt, mert nagyon jól tanít, és nem kivételezett. Mióta ezzel az o.társammal elvan, azóta minket mintha le se ... :( Pedig minden órára készülök, egyik legjobb vagyok belőle, de ezt észre sem veszi, mert csak az a lány... A tételeket is csak neki adta oda kidolgozva!!! Annyira szerettem az óráit, de mostmár kezd elmenni a kedvem tőle, és tanulni se nagyon van kedvem (de megtanulom, mert muszáj). :( Egyébként ezt a csajt azért utálja mindenki, mert mondjuk ha puskázunk, egyből megy fel a tanárhoz, és elmondja..., de ő ugyanúgy szokott puskázni, és múltkor is mondja, hogy annyit tanult, hogy nem tud semmit, közben meg mindent kinézett a könyvből. Annyira szánalmas...
2009. okt. 14. 19:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok! Igazatok van...

Már ott járunk, hogy szólunk a tanárnak, hogy mi azt vesszük észre, hogy kivételezik. Mondjuk én ebben nem akarok részt venni, mert szeretem a tanárt, meg mindent jól elmagyaráz, meg leakarok érettségizni, és kitudja, ha beleugatok, akkor majd rossz szemmel néz rám...

Jajj, képzeljétek! Ma írtunk bioszból dogát, és a csaj emeltszinten akar belőle érettségizni, de azért mindent kipuskázott, a tanár meglátta, és mondta neki tegye el a puskáját! Eltette, de folytatta... amúgy azt elfelejtettem írni, hogy a lány cigány... nekik persze mindent szabad... :@

2009. okt. 15. 20:13
 12/12 anonim válasza:
Ahova én járok a 90%-val kivételeznek.Az osztalyban egy csomo nyalizo csaj van ,es van olyan is ,akinek elvaltak a szulei es az elvalt szulo gyereket kihivjak felelni es nem tudd semmit.Megkerdezik,hogy miert nem tudd tanulni?Es minsig talal kifogasokat es nagyon jol kihasznalja a helyzetet ,mert masikoran lefelel es beirjak neki az 5-ost mikozben 1est kellett volna kapnia es egy csomoszor igy van+kozbe meg egy nagy intelligentlen szarkavaro csaj!Ugyhogy nalunk az iskolankba es az osztalyba a 90%-a a diakoknak nyalizo majom!Ugyhogy szerencsere ebbe az evbe vegzek es vegre elmegyek innen,mert ezt nem lehet idegekkel birni!!
2016. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!