Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Kivel beszéljek...

Mitévő legyek? Kivel beszéljek erről?

Figyelt kérdés

Járok egy jó OKJ-s suliba. Minden óra nagyon tetszik, szeretem. Egyik órán csak egyszer voltam, mert akkor kiderült, hogy meg kéne venni egy 7000 Ft-os könyvet, de sajnos nekem sehogy sincs pénzem erre és ezt szégyellem, nem merek bemenni órára. Már próbáltam megszerezni ismerősöktől, nincs meg senkinek.

Beszéljek az angol tanárral erről őszintén 4szemközt?

Anyuméknak, páromnak se merem elmondani, hogy csak az 1. órán voltam bent. Ők nyilván tudják az anyagi gondokat..

De nem akarom elrontani az iskolámat, félek, hogy megbukok, holott ez az egyik kedvenc tantárgyam.. :(


2009. okt. 17. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy meg kéne beszélned a tanárral. Lehet, hogy le fénymásolná neked a kért anyagokat amiket éppen vesztek.

Nagy butaság volt tőled, hogy nem mentél be órára pláne, hogy nem szóltál senkinek.

OKJ-ra tudtommal felnőttek járnak, de a te viselkedésed, ne sértődj meg, de eléggé gyerekes.

2009. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
esetleg könyvtárból nemtudnám kikölcsönözni?
2009. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan beszélj erről a tanároddal. Nem szégyen, ha nem tudod megvenni, sajnos manapság egy 7000 Ft-os könyvet megvenni, hát... nem minden embernek adatik meg. A tanárod megfogja érteni! Mondd el neki azt is, hogy nagyon szereted a tárgyat, tuti segíteni fog, hisz ezért vannak a tanárok!

Majd írd meg hogy állsz! :)

2009. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!