Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, hogy ne legyek...

Mit tehetnék, hogy ne legyek zárkózott, hogy többet beszéljek?

Figyelt kérdés
A baj az, hogy mások történeteit nagyon szívesen hallgatom, de én magam nem szeretek beszélni, nem érzem úgy, hogy izgalmas dolgokat tudnék magamról mesélni, félek, hogy ha mesélni kezdek, csak untatom az embereket. Keveset beszélek, ezt sokszor szóva is teszik családtagok, barátok, talán zárkózott is vagyok, de sokszor úgy érzem, jobb csendben maradni, mint butaságokkal traktálni másokat...vagy nem? Éreztetek már így? Mit tehetnék ez ellen?
2010. ápr. 4. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kisebbségi komplexus. Kezelése egyszerű:


Le kell szarni mások véleményét, te ilyen vagy és kész, te is nyugodtan add magadat, úgy, mint mások, de ne azzal foglalkozz, hogy tetszeni fog-e másoknak, vagy nem. Mindannyian mások vagyunk, de egyikünk se ér kevesebbet vagy többet a másiknál.

2010. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most is beszélsz :)
2010. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2010. ápr. 4. 23:41
 4/5 A kérdező kommentje:
néha muszáj :)
2010. ápr. 4. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én így éreztem magam egész tinikoromban. Most 21 éves vagyok, egy kicsit javult a helyzet, de még mindig jobban szeretek másokat hallgatni, és inkább csöndbe maradok, nehogy hülyeséget mondjak.
2010. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!