Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-n építész szakon túl...

BME-n építész szakon túl lehet élni az első évet, ha még nem tanultam deriválást, integrálást? Ha szorgalmas vagyok, meg lehet tanulni ott, alapok nélkül, vagy, ha gimiben nem tanultam meg, akkor semmi esély?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Megtanítanak, ne aggódj!
2013. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik szakon "túl lehet élni" (jó, matek szakon azért furcsa lenne:D ), mivel ez az első féléves tananyag. Építészek meg egyébként is kevesebb-gyengébb matekot tanulnak, mint a többiek.
2013. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. júl. 8. 00:15
 4/6 anonim válasza:

Meg lehet tanulni. Én sem tanultam középiskolában, hanem csak az egyetemen. Bár nem ott végeztem, de a lényeg, hogy sok gyakorlással elsajátítható. Ezek a könyvek nagyon jók, próbáld meg beszerezni, ha tudod.


[link]

2013. júl. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van némi matematikai érzéked és szorgalmas vagy, akkor minden további nélkül meg lehet tanulni! :)


2-es: Matek szakon egyáltalán nem kell alapból tudni deriválni, Magyarországon matematikus szakon sehol sem elvárás. Éppen ott tanítják ezeket a leghosszabb ideig a legalaposabban, valóban az 1-2-dik félévben.

2013. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem azt mondtam, hogy matematikus szakon kell, hanem azt, hogy fura. Mármint az, hogy ha olyan ember megy matek szakra, aki nem tud deriválni-integrálni alapszinten.
2013. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!