Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Barátnőm végzett egy...

SOS! Barátnőm végzett egy főiskolát, csak diplomát nem kapott nyelvvizsga miatt (tanító), jelentkezett most óvónőnek és kéri az alkalmassági dokumentumot! Pedig neki nem kell feltölteni, most akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 18:29
 1/5 A kérdező kommentje:

A sulinál azt mondták nem kell neki alkalmassági..

De most ha nem tölt oda fel semmit és semmisül a jelentkezés?

Ehhez a részéhez nem értek sajnos

2013. júl. 10. 18:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs diplomája, mert nem volt nyelvvizsgája, akkor ugyanakkora eséllyel lesz ovónő, mint én férfi létemre.
2013. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
itt nem az esélyekről van szó,hogy több pontja lenne miatta :) hanem mivel elvégzett egy 4 éves főiskolai képzést és , ezért automatikusan nem kellett neki újra tenni az alkalmasságit,mivel megfelelt, a TO-n is memgondták neki, mivel bejelölt vmit a felvételinél h neki már volt egy főiskolai képzése..azt mondták neki h semmit nem kell feltöltenie ezzel kapcsolatban,csak kicsit nekem is gyanús msot:/ én csak most jelentkezem, így nem tudok neki ebben segíteni
2013. júl. 10. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem dolgozni szeretne, mint óvónő, és munkára jelentkezett. :-) Ezeseten nem hinném, hogy probléma lenne, de célszerű lenne felhívni a felvi ügyfélszolgálatot, ha még lehet.
2013. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem tudom, mi a helyzet, de amikor én végeztem pár éve, akkor diploma helyett igazolást adtak, ha nem volt meg a nyelvvizsgád, viszont!!!! Azt kihangsúlyozták, hogy hiába kaptál igazolást, ez nem egyenértékű a diplomával és annak ellenére, hogy az írják benne, hogy te elvégezted az adott szakot, gyakorlatilag mégsem és ez nem jogosít téged semmire, ha pl. diplomára van szükség valamely munka elvégzéséhez, mindaddig nem teheted meg, amíg nincs meg a nyelvvizsgád.
2013. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!