Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia tanulás egyedül lehetséges?

Kémia tanulás egyedül lehetséges?

Figyelt kérdés
Szóval ebben a 2 hónapban kémiát szeretnék tanulni mert eü-i főiskolára jelentkeztem, 2 hónap alatt az alapokat meg lehet tanulni alaposan. Valamint egyedül meg fogom tudni tanulni, tehát tanár nélkül?
2013. júl. 11. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elméleti részeket természetesen. Nem véletlenül nem kötelezőek az előadások az egyetemeken...
2013. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Villányi könyvekből tökéletesen fel lehet készülni az elméleti részekre, a számolásra is ott van az Ötösöm lesz kémiából, bár én azt nem igazán szerettem, de sztem ez egyénfüggő. Sok sikert! :)
2013. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, az elméleti része viszonylag egyszerű. Nekem anno egyedül az általános kémiával volt bajom, de ha azon alaposan átrágod magad, akkor végül is azt is meg lehet érteni. Ha megvannak még a középiskolai köteteid, abból nyugodtan megtanulhatod az alapokat, ha nincs, akkor előbb nézz körül könyvtárban, sok minden ott is megtalálható. A Villányi kötetek tényleg jók, de elég unalmasak, monotonak, számomra a Mozaikos könyvek váltak be nagyon, plusz az Ennyit kellene tudnod kémiából.
2013. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!