Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges, hogy az ember...

Lehetséges, hogy az ember teljesen egyedül felkészül középszintű nyelvvizsgára? Van esetleg olyan, akinek így sikerült?

Figyelt kérdés

Sajnos magántanárra nincs pénzem, sem semmilyen kurzusra, épp csak arra van spórolt pénzem, hogy letegyem a középszintű nyelvvizsgát, de plussz kiadásokat nem engedhetek meg magamnak, segítséget pedig nem várhatok ez ügyben.

Ha előveszem a régi angol nyelvkönyveimet + töltök le a netről még egy pár gyakorló könyveket + vizsga felkészítő könyveket ( sőt már töltöttem is le egy párat) az vajon elég? Vagy magántanár nélkül meg se próbáljam?

Amúgy jó vagyok angolból és szeretem is ezt a nyelvet.



2013. jún. 21. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne felkészulni tanár nélkul?

Nem egy osztálytársam csinálta már meg segítség nélkul.

2013. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem lelt magántanárra, én is anélkül tettem le. Én is úgy készültem, hogy netről töltöttem le anyagokat, emellett kértem kölcsön ismerősöktől könyveket, a barátaimmal, akiknek már megvolt a nyelvvizsgájuk, beszélgetni szoktam. Így elsőre meg is lett.

Sok sikert! :)

2013. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AlexTurner válasza:
100%
felsőfokúra is tanár nélkül készültem fel, szóval lehetséges
2013. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor megnyugodtam :)
2013. jún. 21. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, én 4 napot készültem rá előtte, és simén meglett a német, pedig síkhülye vagyok hozzá. :D
2013. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cunt*-* válasza:
Hát figyelj én napi szinten használtam és használom is a nyelvet így elég könnyű volt, tanár nélkül tettem le 14 éves voltam, szóbelit és írásbelit is, mindenki nagyon aranyos volt és így könnyebb volt..c: Vegyél ilyen könyvet, de ne az 1000 kérdés 1000 választ mert túlspilázzák. Semmi olyan nincs, csak nyelvtant gyakorold sokat c:
2013. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, felsofoku angolra keszultem fel en is egyedul, mint a #3 (btw, tetszik a felhasznaloneved😋).

Bar a keszules leginkabb random youtube videok, filmek nezesebol es kulfoldi ismerosokkel valo uzenetvaltasokbol allt. :D

2020. febr. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!