Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2013-ban felvételizők! Nektek...

2013-ban felvételizők! Nektek se működik jelenleg az e-felvi?

Figyelt kérdés
Beakartam lépni , megnézni , hogy feldolgozták-e már a dokumentumaimat, és azt írta ki a felvi , hogy az e-felvételi jelenleg nem működik.
2013. júl. 15. 12:51
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
nekem sem jó.
2013. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. :) Azt hittem már az enyémmel történt valami. :) Egy dokumentumomat már június elején feltöltöttem , és még mindig feldolgozás alatt áll. Idegölő. :S
2013. júl. 15. 12:55
 3/43 anonim ***** válasza:
de így is meg tudod nézni, ha csak simán a felvi-re lépsz be, nem az e-felvibe, rámész, hogy "én felvim", ott egy rövid leírás, alatta az, hogy "bővebben", és ha lentebb görgetsz, ott látod, hogy fel van-e dolgozva.
2013. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Sajnos még mindig feldolgozás alatt van . :(

2013. júl. 15. 13:12
 5/43 anonim ***** válasza:
De az miért baj, hogy feldolgozás alatt van? Ez bőven elég jelzés, hogy megkapták, jövő hétig fel is fogják dolgozni. Nem fogsz emiatt lemaradni semmiről. Amennyiben mindent csatoltál, elküldtél időben, nincs miért aggódni.
2013. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Nyugi, enyém is feldolgozás alatt van. Gondolj bele, mennyien jelentkeztek, mennyi ideig tart ezeket feldolgozni. Ne aggódj, ha időben adtad fel, akkor nincs gond. :)
2013. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen véletlenszerű, mert én pl július 4-én küldtem be mindent, és már mindet fel is dolgozták.
2013. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Teljesen véletlenszerű igen. Van akinek már az első nap feldolgozták, van akinek pedig a legutolsó. De ez logikus ha belegondolsz.
2013. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
na, a pontjaim is megjelentek! mostmár be lehet lépni, ha esetleg ott is meg szeretnéd nézni
2013. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Nálam semmi baja, bár az adataim még mindig feldolgozás státusz alatt vannak...
2013. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!