Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2013-ban felvételizők! Nektek...

2013-ban felvételizők! Nektek se működik jelenleg az e-felvi?

Figyelt kérdés
Beakartam lépni , megnézni , hogy feldolgozták-e már a dokumentumaimat, és azt írta ki a felvi , hogy az e-felvételi jelenleg nem működik.
2013. júl. 15. 12:51
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Ugyan így jártam, emelt érettségim nem lett 45%, mégis kiírja, hogy megkaptam az 50 pontot... Érdeklődve várom a folytatást, nem tudom mi fog ebből kisülni. Bár nem hinném, hogy ezt még nem módosítják 24-ig. :)
2013. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Az "jó", akinek "elkavarták" a beküldött bizonyítványát

Pedig annyi idő alatt már simán be lehetett volna tölteni

Mi lesz ebből

2013. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

ezt írja a felvi:

Pontszám-felülvizsgálati kérelem:

A felvételi összpontszám melletti ikonra kattintva lehetősége van arra, hogy pontszámának valamely részeredményére vonatkozóan felülvizsgálatot kérjen. Ezt abban az esetben érdemes megtennie, ha az adott pontot igazoló minden dokumentum feldolgozásra került és ennek ellenére hibás rögzítést vagy hibás pontszámítást tapasztal! Lehetősége van a tanulmányi pontra, az érettségi pontra, illetve a többletpontra vonatkozóan küldeni ilyet, valamint az intézményi szervezésű vizsgaeredményekre is, utóbbit az adott felsőoktatási intézménynek továbbítjuk vizsgálatra. A kérelmet szöveges indoklással kell ellátnia, amelynek maximális mérete: 500 karakter.

Amennyiben adott részeredményre felülvizsgálati kérelmet küldött, akkor annak elbírálásig újabbat nem adhat fel, de természetesen kérelmét minden jelentkezési helyére és minden részpontszámra vonatkozóan megvizsgáljuk! A kérelem feldolgozását a Kérelmek menüpontban követheti nyomon.


Pontszámfelülvizsgálati kérelmet 2013. július 19. éjfélig van lehetősége leadni.

2013. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Szerintem most már helyreállt a rendszer. :) Legalábbis nekem már nem írja ki az 50 pluszpontot. Valószínű, hogy még csak most dolgozták fel az adatokat.
2013. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Nekem se írja már. Már csak abban kell reménykednem , hogy a hátrányos helyzetet elfogadják , mert már június elején feltöltöttem , és azóta feldolgozás alatt van , de végül is írtam kérelmet is.
2013. júl. 16. 16:15
 36/43 anonim ***** válasza:

kedves kérdező,amit feltöltöttél sikeresen, fel is fogák dolgozni!

csak idő kérdése,mint ezek az emelt érettségik is..

még kb. tegnap óta jelentek meg a pontok,van még idő

2013. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem kitörölték most a hátrányos helyzetes +40 pontomat... Pedig már feldolgozták, és mellesleg én már egyetemista vagyok, egyszer már elfogadták nekem felvételinél, így most sem kéne másként lennie. Nálad mi a helyzet?
2013. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

eddig nekem minden jó volt...

mostmeg a 3. helyemen,ahova van +50 pontom a biosz emelt miatt,meg 28 nyelvvizsga, 40 hátrányányos, ez jóval több mint 100, de csak 78 pontot ír, még azért kicsit várok a kérelmig,amit 19.éig lehet beadni,hátha a korábbi emelt gubancokhoz hasonlóan ezt is kijavítják :)

2013. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
szóval az előttem lévő válaszolónak mondom,hogy most nekem sem vettél figyelembe a hátrányos helyezetet még...
2013. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy megnyugtattál, mert én annak örülnék, ha mindkettőnké rendben lenne, de ezek szerint nem vagyok egyedül. Két napja még ott volt, most -40 pont, holnap én most már mindenképp bemegyek, emiatt munkát is lemondtam, nem hagyom annyiban.
2013. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!