Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2013-ban felvételizők! Nektek...

2013-ban felvételizők! Nektek se működik jelenleg az e-felvi?

Figyelt kérdés
Beakartam lépni , megnézni , hogy feldolgozták-e már a dokumentumaimat, és azt írta ki a felvi , hogy az e-felvételi jelenleg nem működik.
2013. júl. 15. 12:51
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Tök király, kiírja a pontjaimat.:)
2013. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
igen, és ha a sulira kattintasz, kihozza, hogy miért is annyi a pont :)
2013. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Most mondjuk kaptam majdnem egy szívrohamot. Felnéztem és azt láttam, hogy kiírja a pontszámaim, ami 40 ponttal (!) kevesebb, mint amennyinek lennie kéne (biztosan jól számoltam, illetőleg magával a kalkulátorral is kiszámíttattam). Oldalt írva van, hogy ha feldolgoztak egy dokumentumot, ami befolyásolja a pontszámom, akkor kiírhat valamennyi pontot, ami viszont nem feltétlenül helyes. Hát nagyon remélem, hogy nem! Na mind1, csak azért írtam meg, hogy ha más is jár így, akkor ne essen kétségbe, mert nem egyszerre dolgozzák fel az összeset. Bár azért, ha péntekig nincs változás, akkor telefonálni fogok.
2013. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
igenigen, ezt direkt pirossal odabiggyesztették:) és ugye azt is, hogy vannak dokumentumok, amiket nem tdnak mindenhol elfogadni.
2013. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Jaj, de az az ijesztő az egészben, hogy a tanúsítványaim alapján duplázták a pontjaim és így jött ki X pont, viszont ezeket alig pár nappal július 10. előtt postáztam. Minden mást, tehát az érettségi bizonyítványt, középiskolai bizonyítványt még tavasszal elküldtem. Most megnéztem, minden fel van töltve, KIVÉVE a középiskolai bizonyítvány 11-es oldalát. Csak a 12-es van ott. Nem tudom mit tegyek, lehet az volna a legjobb, ha felhívnám őket, viszont tényleg ott van ráadásul pirossal kiemelve, hogy a feldolgozás kicsit lassan megy...
2013. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
11-es oldal az ugyanolyan fontos mint a 12-es. Ha azt nem küldted el, akkor az elég nagy baj.
2013. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Hát éppen erről beszélek! Mivel elküldtem mindent. És ez 100 %. Ha nem lenne elküldve, akkor automatikusan eleve kizárnának a felvételiből, mert ha duplázni szándékozom is, akkor is kötelező elküldeni minden dokumentumot.
2013. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Akkor lehet mégis csak telefonálnom kellene? Hú, most nagyon meg vagyok ijedve, hogy ilyenkor mi van... elég fura, hogy egyik fele ott van, másik nincsen. Jaj, a rosszullét kerülget :/
2013. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Én betelefonálnék a helyedben.
2013. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
nem kötelező a bizi, csak az érettségi, a többi attól függ, mit akarsz.
2013. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!