Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2013-ban felvételizők! Nektek...

2013-ban felvételizők! Nektek se működik jelenleg az e-felvi?

Figyelt kérdés
Beakartam lépni , megnézni , hogy feldolgozták-e már a dokumentumaimat, és azt írta ki a felvi , hogy az e-felvételi jelenleg nem működik.
2013. júl. 15. 12:51
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
nekem feldolgoztak mindent, a ponjaimat is kiírták, tök jó :)
2013. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Betelefonáltam. Elkavarták az irataim, emiatt mondták, hogy most utólag csatoljam a 11-es bizonyítványom, meg azt a kis papírt, amit postán adnak, hogy ajánlottan lett ugye feladva. De nem ígérnek semmit. Ha emiatt nem sikerül a felvételim... nem akarom leírni mit fogok csinálni, mert az bűncselekmény. De maradjunk annyiban, hogy valaki ezért nagyon p*csán lesz rúgva. És igen, tuti hogy minden el lett küldve. Amit lehetett még februárban küldtem el, 2 db tanúsítvány lett postázva július 10. előtt. Istenem, nagyon félek...
2013. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Hát most , amit én láttam a felvin , az is nagyon érdekes. Nekem van hátrányos helyzetről szóló dokumentumom , ami még feldolgozás alatt áll. Tehát úgy gondoltam , hogy akkor azt még nem számolják bele abba a pontszámba , amit kiírtak. Első két helyen van megjelölve gyógyszerészeti ,harmadiknak meg egy általános orvosi , negyediknek meg egy biológia alapszak. És a gyógyszerésznél illetve az orvosinál kiírt pontszámomnál beleszámolták a hátrányos helyzetet is , a biosznál meg nem. Szerintetek ez , hogy van? Most kicsit megcsillant a remény , hogy akkor hátha a gyógyszerészetire is rájön még a plusz pont , pedig tudom , hogy kizárt , hogy más pontom legyen mint amit a pontszámító kalkulátor számolt. Vélemény?
2013. júl. 15. 17:12
 24/43 anonim ***** válasza:

mindkettő szakra kötelező az a biosz, kémia emelt

biztosan jól tudod,hogy 45%tól megkapod rá a +50et, így a két emelttel megvan a 100 többletpontod már

ha nem lenne meg az emeltekkel a max többletpontod,akkor számítana a hátrányos helyzeted

nekem 168 többletem lenne akkor ,de ne is reménykedj, nem fogják elszámolni :)

2013. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Nah most néztem meg jobban , és nem vették figyelembe a gyógyszerészetinél meg az orvosinál sem a hátrányos helyzetet, hanem ott kaptam 50-50 pluszpontot a kémiára meg a bioszra. De a kémia nincs 45%. Akkor ez, hogy lehet?
2013. júl. 15. 17:27
 26/43 anonim ***** válasza:
ha a gyógyszerészetinél orvosinál beszámolták a hátrányos helyzeted,akkor a két emelttel nem sikerült összeszedni ezek szerint a 100 többletpontot,de ha csak az egyik lett 45% felett,akkor még ott van 50 többleted,és akkor a többi többleted akkor össze tudod szedni a hátrányos helyzettel
2013. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

előbb nem láttam,hogy írtál

igen,akkor a hátrányos helyzetből vitted a többleted

tehát a biosz: +50

hátrányos helyzet: 40

2013. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Meg még van középfokú C német nyelvvizsgám. De az a fura , hogy 45% alatt nem jár a többletpont. És én kémiából megkaptam.
2013. júl. 15. 17:44
 29/43 anonim ***** válasza:

ha megvan a középfokúd,az 28 pontot jelent, hátrányos helyzet 40, a bioszból pedig megvan az 50ed, és ez 118 pont,szerintem így van meg a 100 többleted :)

biztos jól nézed? 45 % alatt senki nem kapja meg..

én is gyógyszerésznek mennék amúgy :)

2013. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Hát ez az. De magkaptam , ott van mindkettő mellett a pipa és hogy 50 50 pont. Annyira bosszant ez az egész.
2013. júl. 15. 17:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!