Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti az egyetem alatt boldogabba...

Ti az egyetem alatt boldogabbak voltatok, mint a középsuli alatt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
középsulit utáltam.........egyetemet imádom
2013. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
aham
2013. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Határozottan!
2013. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mondhatni, igen.
2013. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva annyiból jó hogy szabadabbnak érzem magam, de annyiból nem hogy van olyan nap amikor estig bent vagyok és mire hazaérek simán van este 8 óra is.

Igaz hogy csak 1 óra az út, de mivel közvetlen buszjáratom van így felesleges kollégiumba mennem.

Boldogabb vagyok de valamilyen szinten hiányzik a gimi is. Tehát majdnem ugyanúgy vagyok vele mint a gimivel, csak örülök hogy szabadabb vagyok ott mégis és én állítom össze az óráimat, ennyiből szeretem.

2013. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen. Sokkal nagyobb a szabadság, ha nem is vagy teljesen független (anyagilag, stb.), akkor is Te döntöd el mikor hova mész, hova nem, nem korlátoznak annyira, mint középsuliban. (Persze ehhez lehet az is kell, hogy ne a szülővárosodban tanulj tovább, bár nem feltétlenül.) És az én tapasztalataim szerint a társaság is egészen más.
2013. júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6 évig voltam a gimis barátaimmal, akiket a mai napig imádok és képesek feldobni, amikor legszívesebben leugranék a hídról. Nekem nagyon hiányoznak, pedig van egyetemi baráti köröm is, de az valahogy mégis más.


Minden egyéb szempontból viszont az egyetem a jobb. Azt tanulom, amit szeretek, ami érdekel, a tanárainkat is szeretem, a szabadság is jó, az, hogy akkor és úgy tanulok vagy éppen szórakozom, ahogy akarok, senki sem zavar, hogy miért nem alszom még, és senki sem akad ki, ha hajnalban érek haza. Szóval mindez szuper, csak a barátaimat gyűjteném magam köré még :D

2013. júl. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen,nagyobb a függetlenség.Viszont több a felelősség+melóznom is kell :(
2013. júl. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
nekem viszont a középsuli jobban tetszett ez van lehet lepontozni.
2013. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokkal, de ez elsősorban az érdeklődési köröm miatt van, ráadásul már egy csomót dolgozom is a szakmámban, és nagyon élvezem. Ettől függetlenül a középiskola sem volt rosszabb, csak más.
2013. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!