Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a magasabb iskolai végzettséggel rendelkezők sokkal boldogabbak egy párkapcsolatban, és tovább együtt is maradnak?

Figyelt kérdés
barátnőim, ismerőseim, akik egyetemre jártak/járnak, és azt veszem észre, hogy a párkapcsolatban sokkal boldogabbak, és nekik minden sokkal könnyebb. Gimiben is versenyekre jártak, mindenben kiválóak voltak, szinte tökéletesek. Otthon is rendezett anyagi körülményeik voltak.Mindent megkaptak, amire vágytak. Nekem nem volt ilyen szerencsém. Anyagi okok miatt nem tanulhattam tovább, bármennyire is szerettem volna. Valahogy minden sokkal nehezebb számomra, pedig nagyon optimista vagyok, és törekszem a jobbra mindenben. De mindig pofára esek szerelemben, és anyagiakban is.
2012. jan. 22. 18:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

minden bizonnyal igen.

nagyobb ész, okosabb felfogás.

2012. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem egy oltárira nagy hülyeség!


nem a végzettségen múlik egy párkapcsolat boldogsága és az életed boldogsága sem.


attól h nincs diplomád még lehet ugymondfullos barátnőd, és boldog a párkapcsolatod kiegyensúlyozott imádni való.


nekem sincs diplomám, de sosem volt gondom a barátnőimmel és a kapcsolataimban emiatt. Nem a diplomától lesz valaki értelmesebb életrevalóbb. és kiegyensúlyozott!

2012. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Baromság! sőt egy középosztálybeli sokkal boldogabb mint egy felső osztálybeli.
2012. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt még odateszem, hogy 25/N vagyok, és én is nagyon szerettem volna egyetemre menni, de anyagiak miatt nem tehettem.
2012. jan. 22. 18:17
 5/18 anonim ***** válasza:
Baromság
2012. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Attól hogy még valaki pl az Asztalos szakmát választja, és nem az ügyvédit attól még nem kell leírni csak mert nem akar a többi hülye után menni, és azt csinálni amit szeret.

Még talán értelmesebb is mint a többi, mert ha az ügyvédnél akarunk maradni abból a bp-n 1 emberre jut 10 ügyvéd manapság. De ez a helyzet a közgazdásszal meg még sok hasonlóval. Ezek után felismerte azt hogy kétkezi munkásból alig van, és oda ment. Szóval nem ezen kell elindulni.

2012. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 nielindi ***** válasza:
10%

hülyeség, h nem tudtál továbbtanulni a pénz miatt.

jol kell tanulni és kaphatsz ösztöndijat, megpályázhatsz egy csomo mindent, szoctám is van,koli is, meg sokan suli mellett dolgoznak.

2012. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
valószínűleg, mivel okosabbak.
2012. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ez a pénz dolog meg tényleg butaság.
2012. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Tobb dolog játszhat kozre. Az iskola és a pénz is egyszerre. Foiskolára járók álltalában értelmesebb párt is keresnek maguknak. 2 értelmesebb ember kiegyensúlyozottab kapcsolatot tud ápolni. A pénz tud segíteni, konnyebben találnak párt, mert nem vallják be az emberek, de tudat alatt azért mégis csak egy plusz, ha valaki jólszituált pénzbelileg. Két foiskolás már szép osszeget tud keresni, nincs vele gondjuk, így nincs annyi vitára alkalom, tobb kikapcsolódást meg tud engedni.

Mindenhol vannak kivételek, az elottem szóló szélsoséges véleményeket nem osztom. Kérdésedre válaszolva annyit mondok, hogy lehet benne valami. De nem kell, hogy ez játszon kozre.

2012. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!