Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 330 felvételi pont mennyire...

330 felvételi pont mennyire számít jónak?

Figyelt kérdés

Sima középfokú érettségikkel és az év végi osztályzatokkal jött ki ennyire. Sem nyelvvizsgám és sem emelt szintű érettségim sincs. Semmire nem kapok többletpont. Ez a 330-as felvételi pontszám mennyire számít jónak?

Tuti fel fognak venni az általam választott szakra ennyi ponttal, csak érdekesség kép kérdem. :-)



2013. júl. 18. 23:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

hát igen :/ az egész rendszer "érdekesen" van megcsinálva.

Én még mindig tartom, hogy aki egyetemre megy annak szükséges lenne a nyelvvizsga előtte, csak kár, hogy néha ezt a suli nem tudja biztosítani :/ Mármint az arra való felkészülésre értem. Nálunk az angol tanár mindent megtett a csoportjáért és felkészítette őket, de a német tanárunk (külön voltunk szedve) szinte semmit, a közép anyagot alig tudta leadni, így nekünk fizetni kellett a külön tanárért, amit meg persze nem mindenki engedhet meg magának :/

Az emelt más tészta, akinek szükséges menjen, akinek nem annak minek. Nekem kellett mert másképp nem jött volna össze 440 feletti pont, de aki pl műszakira megy, annak tényleg mindegy. (persze egy emelt matek vagy fizika szerintem ott sem árt)

2013. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát nekem nincs nyelvvizsgám. Pedig simán lehetne.... De nem volt kedvem elmenni, mert nekem a pluszpontok kimerülnek a két emelt miatt. És simán megtudnám csinálni a középfokút, ha most csakúgy elmennék. Úgyhogy hülyeségnek tartom, hogy a nyelvvizsga kötelező legyen.
2013. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Hiába van 500 pont ha abból 100-at akkor sem tud megszerezni, ha beleszakad sem..
2016. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!