Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 nap telt el a 12 hetes UH...

2 nap telt el a 12 hetes UH és a kötelező vérvétel között, tudom hogy összevetik az eredményeket, ezért kérdem ugye nem sok a 2 nap?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,

nem értelek, az első laborra gondolsz, mert az nálam pl 8hetesen vették le...


A következő labor az AFP lesz 16hetesen, és utána lesz egy genetikai uh megint 18-20hét között.

2009. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nálunk 12 hetesen van az 1.genetikai UH után közvetlenül egy kombinált teszt fB-HCG-re és PAPP-A-ra. Ez nincs mindenhol így?
2009. jan. 7. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést,de akár több nap is letelhet,az UH és a vérvétel között,akkor sincs semmi.De az eredményeket majd csak a 16.hét körül vetik össze,mert ehhez 2 vérvétel eredménye kell(a mostani és a 16 heti AFP),ez a kombinált teszt.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs,nem több nap is letelhet,hanem eltelhet.
2009. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi ma kezdjük a 12. hetet, és jövő7 kedden megyünk az első nagy vizsgálatra. Tegnap azt mondta a nődokim, hogy egy napon csinálják meg az UH-t és a vérvételt is, állítólag ez így megy, de én nem tudom, Ő nyilván. Tehát nem tudom, hogy az a 2 nap okés-e?
2009. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kombinált teszt eredményére kb.olyan12-14 napot kellett várni.Leadtam a telefonszámomat és amikor kész lett az eredmény kaptam sms-en egy kódot,ami alapján a neten megnézhettem,de az orvosodnak is elküldik majd.
2009. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdést (azt nem értem, mások miért nem, de mindegy). Szerintem nem sok a két nap. Én is pont ma kaptam meg a beutalómat, jövőhéten megyek, és mondták, hogy először uh, utána terhesgondozó, beutaló a vérvételre, és ha még lesz idő, le is veszik a vért, ha nem, akkor menjek másnap. Szóval gondolom, hogy nem baj a két nap sem.
2009. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!