Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor rosszul számoltak?...

Most akkor rosszul számoltak? Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
felvi.hu-n 3 ponttal több pontom van, mint amit számoltam többször átszámoltam és nekem mindig ugyan az az eredmény jött ki.

2013. júl. 20. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

És ha Te számoltad el?

Milyen eredményeid lettek, mennyi pluszpontot kapsz és hova jelentkezel(mik a felvételi tárgyak)?

2013. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet az érettségi átlagod számolod el, elég sokan elkövetik ezt a kis hibát.
2013. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy félreszámoltam volna az átlagot. Átlagszámításnál az összes eredményt össze kell adni majd elosztani a darabbal. én is ezt csináltam és rengetegszer átszámoltam és valóban azzal van a baj, mert a felvi kalkulátora azt 84-re hozta ki nekem meg 81,5 lett. de mindig ugyan az az eredmény jön ki.
2013. júl. 20. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
és ha úgy számolod, hogy duplázol két felvételitárgyat?
2013. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy 6 tárgyból érettségiztél, és emiatt van katyvasz, nem? Amúgy annyi baj legyen, ha több pontot számol a rendszer... :-)
2013. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az összeset, csupán 5 tárgyat, ráadásul azt az 5-öt, ami az érettségi bizonyítványosban van. Így utólag tett érettségik, tanúsítványok abba nem számítanak. Az 5. tárgy is az, ami jobban sikerült, amennyiben 2 választottad volt.
2013. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj akkor értem mi volt a probléma :D én azt hittem mind a hat tantárgy beleszámít és nem csak a legjobb 5. Köszönöm a hasznos válaszokat, akkor én vagyok buta XD
2013. júl. 21. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!