Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyorsan összelehet barátkozni...

Gyorsan összelehet barátkozni a szaktársakkal az egyetemen, ha senkit sem ismerek onnan?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult, hogy ahova én fogok továbbtanulni(BME gépészmérnök), a városomból senki nem jön(aki egy évfolyamban van velem), tehát egy embert sem fogok onnan ismerni. Aggályaim vannak, hogy vajon normális szobatársat kapok-e a koleszba, meg hogy összetudok-e majd barátkozni a többiekkel egymagam.
2013. júl. 21. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igen

Csak látod valakin, hogy nagyjából "rendes" vagy nem annyira

2013. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Meg annyira nem is kell "barátkozni", csak legyen normális
2013. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is úgy jöttem Pestre 3 éve egyetemre, hogy az egész egyetemről senkit nem ismertem, lementem gólyatáborba, a végére csomó embert ismertem és néhányukkal úgy összebarátkoztam, hogy a mai napig együtt járkálunk mindenhova...
2013. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gyorsan össze lehet haverkodni. mások se ismernek senkit. nem kell parázni. koleszba meg ha csicska a szobatárs, egyszerűen átkéred magad egy másik szobába. ennyi...
2013. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!