Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha Debrecenbe megyek egyetemre...

Ha Debrecenbe megyek egyetemre melyik banknál éri meg számlát nyitni? Otp? Vag Cib?

Figyelt kérdés

utánakerestem:és az jött ki hogy 2 cibes atm van a belvárosban és sokkal több az otp-s atm.

de más szempont, tapasztalat is jól jön ha van!

(ttk-ra megyek ha netalán ez számít)



2013. júl. 24. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazán jól egyik bankkal sem fogsz járni. Nyilván ők is pénzből élnek.

Én OTP-s vagyok, már sokszor vadásztam hogy van-e jobb, de be kell vallani: igazán nincsen. Ami kedvezményt ad egyik oldalon azt beszedi a másik oldalon, és fordítva...

Én az OTP-re szavazok pont a bankfiók és ATM ellátottság okán, ingyenes a netbank, és a Jump csomaggal még ingyen utalások is vannak, ingyen kp felvétellel.

2013. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 reptoid ***** válasza:

Ez igazából mindenhol így van, otp-ből kb minden sarkon lelsz egyet egy nagyobb városban, kisebb bankoknak pedig kevesebb fiókjuk, atm-jük van.


A szokásaidtól kell, hogy függjön, mit választasz.

Gondolom, eddig még nem volt folyószámlád, úgyhogy elég valószínűtlen, hogy ezután hirtelen naponta bankba akarj járni, utalgatni, lekötögetni, kamatokat lesni szeretnél orrba-szájba.


Szerintem mind a kettőnek vannak diákszámlái, olyat keress, ezek általában elég olcsóak, díjmentesek szoktak lenni. Az az 2-3 utalás, amit szerintem intézni fogsz, nem oszt, nem szoroz, hogy mennyibe kerül, inkább ha olyan vagy, hogy nem egyszerre veszed ki az összes pénzed, akkor arra figyelj, hol mennyibe kerül a töbedik atm-s készpénzfelvétel, illetve augusztustól a bankkártyás fizetés.



Egyéntől függ, kinek mi a jó, jöhetnek az otp-t anyázók, hogy az milyen drága így meg úgy, van akinek pont ez éri meg a legjobban. Lassan egyetemista leszel, nézd meg a bankok hirdetményeit, próbáld meg kitalálni, mennyit, hogyan, miként fogsz fogallakozni a pénzeddel, aztán ki tudod számolni, melyik lesz a legmegfelelőbb.


Az egyetem területén kapásból tudok 3 otp atm-et, illetve egy bankfiókot is, cibet konkrétan egyet sem :D

2013. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

OTP Junior számla megéri. Ingyenes számlavezetés, 1 ingyenes készpénzfelvétel, ingyenes dombornyomott bankkártya. Azt hiszem 26 év alattiaknak (De ez nem biztos.)

Nekem is ez van, és szeretem.

2013. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. júl. 24. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!