Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika középszintű...

Informatika középszintű érettségire mennyi idő felkészülni egy adott szintről? ( bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Tudom az Excel- Weblap-ot és a Power point-ot

Szóbeli tételekből tudom a kommunikáció, társadalom + inf, jelátalakítás kódolás.


Mennyi idő felkészülni még?



ILLETVE

Menny idő a NULLA tudásról földrajz középfokra felkészülni?


van időm és tudok tanulni sokat.



2013. júl. 24. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Wordot mi az hogy nem tudod? Ha valaki úgy generálisan feltalálja magát egy office-ben, akkor kb. nyert ügyed van ezzel.


Accessre ha van aki elmagyarázza, akkor 5-10 tanítási óra bőven elég. És még akkor gyakorolsz magadtól egy kicsit. Érettségin majdnem, hogy nehezebb nem max. pontot kapni adatbáziskezelésből, mert olyan alap dolgokat kérdeznek.


Szerintem csinálj meg pár érettségit (kb. 3-t) és az elég.


Szóbelire...hát én két nap alatt készültem fel (100%-os szóbeli), de talán nem ez a követendő példa. Viszont mindenképpen elég a szóbeli előtti időszakban szerintem erre elkezdeni készülni. Persze ha van lehetőség előtte is, akkor hajrá.

2013. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nullláról 3 nap alatt 80%ra sikerült:D
2013. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
föci intenziv tanulással nekem 3-4 hónap alatt 88% lett
2013. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!