Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki nem megy gólyatáborba,...

Aki nem megy gólyatáborba, később nem tud beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Pótfelvételizek, ès a gólyatábor előbb van.

Amúgy Pázmányról van szó


2013. júl. 28. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem
2013. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az nem a tábortól függ, hogy be tudsz-e illeszkedni.

Nyilván táborban megismerhetsz évfolyamtársakat, csoporttársakat meg megtudhatsz dolgokat a karról.

Az ideális az volna, ha két gólyatárbort tartanának,

hogy mindenki el tudjon menni

2013. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beilleszkedni sosincs késő. A gólyatábor csak egy lehetőség, de még rengeteg más alkalmad lesz ismerkedni.
2013. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudok menni GT-ba, de szerintem nem ezen múlik a dolog..

Max. lemaradsz az emberek igazi személyiségéről egy kis időre, mivel ott mindenki keményen benyom és megy a meztelenkedés stb. láthatod, hogy kik a r*bancok mondjuk akik csak játsszák a jó kislányt meg hasonlók.

Mesélte ismerősöm, hogy volt két csaj GT-ba akik ott leszbiztek meg minden este d*gtak mással kb, aztán suliba meg olyanok voltak mint a szende szűzkislányok.. :D

Elég vicces volt látni neki, amikor előadtak valami komolyat és bejöttek képek ezekről a dolgokról.


Na de lényeg a lényeg attól be fogsz tudni illeszkedni szerintem.. lesz más is aki nem megy alapból.

2013. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egetverő butaság. SENKI nem lesz sem több, sem jobb attól, hogy részt vesz egy nyamvadt táborban. Semmi hátrányod nem lesz, hamar összerázódtok a többiekkel. Aki azért nem akar veled foglalkozni, mert nem hánytatok együtt, arra nem érdemes pazarolni az időt.
2013. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!