Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány tantárgyból lehet maximum...

Hány tantárgyból lehet maximum érettségizni?

Figyelt kérdés
Ősszel szeretném megpróbálni a földrajz előrehozott érettségit, de még nem igazán tudom hogy hol szeretnék majd később tanulni, ezért az is lehet hogy nem lesz szükségem rá. Ezért arra gondoltam, hogy ha úgy alakul akkor 4. végén az angol mellett (angolos osztályba járok, ezért az kötelező) németből is leérettségiznék, és így 6 tantárgyból lenne érettségim. Ilyet lehet csinálni vagy cak 1 választott tantárgyam lehet? És ha igen, szerintetek megéri?

2013. júl. 28. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hatból érettségiztem, semmi akadálya.
2013. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy lehet, akárhány válaszottad lehet emberi keretek között :D

ha jól sikerül az angolod akkor sztem nem éri meg németből is

2013. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha angolos osztályba jársz, viszont akkor próbálkozz meg az emelttel :)
2013. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs korlátozva, akár mindenből is tehetsz. (bár ez az időpont egyezések miatt lehetetlen lenne)

De lényeg, hogy nyugodtan.

2013. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! :) angolból az emelt kötelező lesz, a németet meg szinte jobban szeretem az angolnál ezért gondoltam arra is, de azért abból nem mernék emeltezni.
2013. júl. 28. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
tudtommal nincs korlátja.. max a te időd, és kapacitásod :)
2013. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nincs olyan, hogy kötelező angol, legföljebb erőteljes elvárás vagy beetetés. :-) A vizsgaszabályzat a mérvadó, és aszerint az adott keretek között a vizsgatárgyat és a szintet is a vizsgázó választja szabadon. Az iskola nem írhatja elő.
2013. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megszabva hogy hány érettségit csinálhatsz. Nekem 7 van, senki sem mondta hogy nem lehet. Csak ne tedd egy időszakra az összeset, minél többet csinálj meg előrehozottan.
2013. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7. ebben igazad van,tényleg csak elég erősen elvárják tőlünk az emelt érettségit és a nyelvvizsgát. Gondolom senki sem fog majd kést tartani a torkomhoz, hogy írjam meg az emelt angolt.


#8 tényleg jó lenne minél több vizsgán amioyen hamar csak lehet túlesni, de az egy kicsit bekavart, hogy eltörlik az előrehozott érettségit. A földrajzra is még csak most kezdtem el készülni.

2013. júl. 30. 12:13
 10/10 anonim válasza:
én 12 tervezem :)
2021. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!