Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várjátok az iskolát?

Várjátok az iskolát?

Figyelt kérdés

ha igen miért, ha nem akkor miért nem?

kort is írjatok!;)


2011. aug. 30. 22:26
1 2
 1/11 anonim válasza:

nem, nem, NEM!

mert most megyek középsuiba, ahol nem lesz valami jó osztályom, ill. a kémia/matek/fizika gondolatától is rettegek. matekból nagyon hülye vagyok..

15/L

2011. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem! mert nem akarok tanulni,elég nekem h egész nyáron angolt tanultam :S :/
2011. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bocsi 16/L
2011. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen. Mert szeretnék már találkozni a csoporttársakkal, lesz egy csomó érdekes tárgyam, jobban szeretem a várost, ahol tanulok, mint a szülővárosom.

De azért a tanulást nem várom, annyira nem vagyok perverz:)

20/L

2011. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

,,nem vagyok annyira perverz" ! :D

hát a matek-fizika-kémia gondolatától fhúú..a hátamon már kukkra áll a szőr!sík hülye vagyok ezekből!inkább humán beállítottságú vagyok!

2011. aug. 30. 22:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

22:48 szépen megfogalmazta, amit írtam volna :) Nagyon szét vagyunk szórva az országban, várom már a hétvégét, hogy visszaköltözhessek a koliba, mert csak fb-n tudjuk tartani a kapcsolatot. De én vagyok annyira percerz, hogy várom már az előadásokat, egyrészt, mert érdekel, amit tanulok, másrészt, mert azok alatt lehet a legjobban aludni, vagy ökörködni a többiekkel :P

Amit nem várok, azok a hajnali gyakorlatok, amikre jellemzően szemét módon lettek kiírva az időpontok :S

19/L

2011. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Az előadásokat, gyakorlatokat én is várom:) Csak magát azt nem, mikor le kell ülni a tankönyvhöz és megtanulni az anyagot:D
2011. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én várom az egészet :D az előadásokat a gyakorlatokat. Főként azt, hogy olyat tanuljak amiről most még fogalmam sincs :P És mivel előre tudom, hogy a mostani tudásomhoz képest messze nehezebbeket kell majd tanulnom még jobbá teszi a várakozást :D
2011. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg matek-fizika 4ever xDDD (előző volnék, nem lepontozni :DD)
2011. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom, most megyek gimibe és hát kicsit félek, pedig elég jól állok, már mint az osztályfőnök elég laza, 4 haverom is ott lesz velem egy osztályban plusz azok akik más osztályba járnak, de mind1 csak jöjjön a hétvége.
2011. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!