Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az iskolában elírják a...

Ha az iskolában elírják a bizonyítványt, akkor annak a javitása a tanár által okírathamisításnak minősül?

Figyelt kérdés
A naplóba évvégén rajzhoz 2-es volt beírva, de még osztályozó előtt a rajztanár szólt az ofőnek, hogy javítsa ki 3-masra, az ofő elfelejtette és utánna is szólt a rajztanár, hogy a bizonyítványba 3-mast írjon, de az ofő ezt is elfelejtette (talán abból adódik, hogy egy hülye kis csitri) kikaptam a bizonyítványt és bementem az igazgatóhoz, hogy elírta az ofő és jött a rajztanár i, hogy az 3-mas, erre aztmondta az igazgató, hogy nem érdekli, meg hogy nem javítja ki, mert az okírathamisításnak minősül.
2008. jún. 28. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetséges a javítása, hiszen nekem is feljavították a biológiámat 3-asról, 4-esre, de az 3 éve volt és bizonyítványosztás után.
2008. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet javítani, hiszen a tanár is ember, ő is hibázhat. Biztos, hogy nem egyszerű, de elvégezhető. Nálunk az előre hozott érettségin kaptunk lapot, és az volt hibás. Rossz dátummal nyomtatták, de azt mondták, hogy kijavítják, csak lábjegyzetelni kell.
2008. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen lehet javítani rajta, amennyiben ezt az idevágó szabályok betartásával teszik. Érthetetlen, hogy az ig. miért tagadta ezt le. A hülye kis csitri kifejezés azonban túl erős, nem gondolod? Egy ped.-nak is kijár a tisztelet, nemcsak neked, amihez bizonyára te is ragaszkodsz.
2008. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a hülye kis csitri azért ment, mert ennek ez az első osztályfőnöki posztja és egyáltalán nem foglalkozik semmivel, pont úgy mint a vezetőség. Leszarja magasról az egész osztályát már 4. éve.
2008. aug. 14. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!