Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akkor ez most hogy is van?...

Akkor ez most hogy is van? Szeptembertől a Debreceni Egyetemre fogok járni és lenne egy kérdésem a diákigazolvánnyal kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Amikor kaptam a levelet abban nem volt határidő, hogy meddig kell megcsináltatni viszont valami olyat írt, hogy elmegyek egy okmányirodába és ott kell kapnom valamilyen NEK kódot amit majd be kell írni a neptunba a diákigazolvány igénylős részhez.. De egyáltalán mi ez a NEK kód és minek kell? Sajnos a levélben épp, hogy írtak valamit a diákigazolványról.. :S

2013. aug. 11. 14:30
 1/6 reptoid ***** válasza:

Egy azonosító szám, az alapján fogsz tudni diákot igényelni.


Hogy mi értelme? Semmi, de muszáj...


Egyébként többet nem is kell róla írni, ennyi az egész szitu. Okmányiroda, ott lefotóznak, kapsz egy papírt, rajta egy számmal. Azt beírod majd a neptunba, aztán egy fél év múlva esetleg kapsz diákot.

2013. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan október körül szokták az új diákigazolványokat

odaadni. Már ahol.

Néhány hónapig vacakolnak vele.

2013. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Laylah ***** válasza:
És a diákot már a beiratkozás előtt meg lehet igényelni?
2013. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Ma meg is csináltattam (: Hát ezt a kódot be kell írni a Neptunba a diákigazolvány igénylésénél, küldeni kell 1400 Ft-ot a gyűjtőszámlára és utána elvileg már megkezdődik az igénylés.. én még azt is olvastam valahol, hogy elvileg ha megigényeltem akkor kapok egy e-mailt amiben szó lesz az ideiglenesről is.. te is Debrecenbe fogsz járni?
2013. aug. 12. 16:43
 5/6 Laylah ***** válasza:
Igen, MK-s leszek :)
2013. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Enis Debrecenbe fogok jarni..de ezt miert nem irtak le sehol?? Csak annyit h majd beiratkozaskor tajekoztatnak.
2013. aug. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!