40 tétel 6 nap alatt?!

Figyelt kérdés

Szerintetek lehetséges? Pótvizsgára kellene, de eddig nem volt alkalmam tanulni, mert kórházban voltam(tüdőszűkület). A tanárok azt mondták hogy mondjak le róla, és ismételjek évet. 40 tételt kell összesen megtanulnom, és legnagyobb hibám a magabiztosság hiánya, és túlzott frusztráció. Olyanok válaszát kérném nagyban, akiknek sikerült, vagy ismernek olyat, akik tejesítették eme majdnem lehetetlen kihívást. Mennyit tanuljak egy nap? Módszer esetleg? Nagyon ideges vagyok, és mélyen tudom hogy meg fogok bukni. Egyik haverom az mondja, merüljek el a tanulásban, ne foglalkozzak semmivel azon kívül, és észre se vettem de már megtanultam... de nem hiszek neki, ezért kérdezem azokat, akik már megélték :S

-(Nincs olyan percem, hogy nem gondolnák rá...)-



2013. aug. 15. 20:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

én a földrajz szóbeli érettségi tételeivel voltam így. nem tanultam semmit, érettségi előtt 4 nappal pánikoltam be h el kéne kezdeni tanulnixd hatalmas lendülettel fogtam hozzá. tervet készítettem h a 4 nap alatt mit tanulok, milyen sorrendben, miből tanulok majd... stbstb. 2-3tételt megtanultam tökéletesre, aztán belefáradtam. de tanultam. minden nap végére úgy néztem ki mint egy zombi:s

aztán eljött az érettségi. hibáztattam magam h miért nem tanultam. végül azt a két tételt húztam amit nem tudtam valami nagyon jól, de sikerült annyi infót előbogarászni h 98%-os lett :D

a lényeg h ha így állsz neki h nem sikerülhet, nem is fog sikerülni:) rengetegszer tapasztaltam h a negatív gondolkodás csak a negatív dolgokat vonzza be. ahelyett h azt mondod h úgyis megbuksz miért nem mondod azt h 'simán meglesz, képes vagyok rá' :)

[link]

nézd meg ezt a filmet és határozd el magad. bármit meg tudsz valósítani amit csak akarsz :)

18/L

2013. aug. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát 3 tantárgyból potvizsgázni és 6 nap tnulásra kevés. Ha szerencséd lesz és pont olyan tételeket huzol ki meg amit tudsz szerencséd lesz ha nem akkor sajnos megbuksz. A kórházba is elviheted volna a könyveidet most még aludni is alig van gondolomidöd meg a stersz hogy most akkor mi lesz ?
2013. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ha tüdőszűkületed van, ne igazán tudsz a tanulással foglalkozni ^^"
2013. aug. 21. 19:11
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát igen az igaz a betegség nem jó dolog az ember kedvetlen gyenge stb. A tüdöszükület gondolom nagyon szar lehetet és sajnálak is hogy ilyen fiatalon de remélem megyógyultál belöle.
2013. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Sajnos ez egy visszatérő nyavalya... rengeteg bajom van, már majdnem a gyógyszerek neveltek fel :')

A tanulással megpróbálok maximálisan teljesíteni, de nagyon úgy érzem hogy reménytelen a helyzet. Még hátra van 10 tétel, amit most hajnalban fogok megtanulni.

2013. aug. 21. 21:38
 16/21 A kérdező kommentje:

Vizsga előtti feszültség már teljesen betölti a teret...

A fenébe is, ha koffein mérgezést is kapok, de átmegyek azon a rühes vizsgán!!!

2013. aug. 22. 06:48
 17/21 anonim ***** válasza:
ez a beszéd:)
2013. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
hajrá! :)
2013. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Majd holnap délután közlöm a jó/rossz hírt. :)

Kösz mindenkinek!

2013. aug. 22. 23:27
 20/21 A kérdező kommentje:
Sikerült a vizsga, szinte tökéletesen! :)
2013. aug. 23. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!