40 tétel 6 nap alatt?!

Figyelt kérdés

Szerintetek lehetséges? Pótvizsgára kellene, de eddig nem volt alkalmam tanulni, mert kórházban voltam(tüdőszűkület). A tanárok azt mondták hogy mondjak le róla, és ismételjek évet. 40 tételt kell összesen megtanulnom, és legnagyobb hibám a magabiztosság hiánya, és túlzott frusztráció. Olyanok válaszát kérném nagyban, akiknek sikerült, vagy ismernek olyat, akik tejesítették eme majdnem lehetetlen kihívást. Mennyit tanuljak egy nap? Módszer esetleg? Nagyon ideges vagyok, és mélyen tudom hogy meg fogok bukni. Egyik haverom az mondja, merüljek el a tanulásban, ne foglalkozzak semmivel azon kívül, és észre se vettem de már megtanultam... de nem hiszek neki, ezért kérdezem azokat, akik már megélték :S

-(Nincs olyan percem, hogy nem gondolnák rá...)-



2013. aug. 15. 20:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Így, utólag is gratulálok!!! :DD ^~^
2014. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!