Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Humán két tannyelvű szakon...

Humán két tannyelvű szakon melyik órából hány darab lesz egy héten?

Figyelt kérdés
9.-es leszek, és arra vagyok kíváncsi, hogy egy héten hány matek, és reál tantárgyam lesz, illetve hány humán. Annyit tudok, hogy 5 tesiórám lesz. Értelmes válaszokat kérek, trollok kíméljenek!

2013. aug. 22. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen óráink voltak, ha jól emlékszek:

angol: 18

matek: 3

magyar: 3

ének:1

rajz: 1

tesi: 2

hittan:2

2013. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Történelem, Földrajz (Kémia) nem maradt ki?
2013. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Nem maradtak ki, ötéves a kéttannyelvű képzés, az első éven kb. csak angolórák voltak, a második éven jöttek be azok a tárgyak, amik normál osztályoknál első éven is voltak...
2013. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


A történelem, földrajz, kémia a humán és reál tantárgyakban tartozik bele, így nem gondolom, hogy kimaradt volna. ;)

Az első válaszolónak meg teljesen igaza van, hogy a két tannyelvű iskoláknál van egy bizonyos "nulladik" év, ahol emelt óraszámban tanulnak egy adott nyelvet. Ebben én hibáztam nem két tannyelvűre gondoltam, hanem, csak két nyelvet fogok tanulni (angolt és németet), de ez 4 osztályos és humán szak. (még egyszer)

Remélem érthetően írtam le. :) Azért köszönöm a válaszokat, és még továbbiakat is várok.

2013. aug. 23. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!