Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha emelt szinten érettségizek...

Ha emelt szinten érettségizek egy tárgyból (például angolból ) és nem vagyok elégedett az eredménnyel (teszem azt 55%-os lett de én min.65%-ot akartam elérni) azt az eredményt később ki lehet javítani?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy középszinten bármilyen tantárgyól lehet ismétlő vizsgát tenni, ha nem lett olyan az eredményem amilyet szerettem volna, de azt nem tudom, hogy emelt szinten meg lehet-e csinálni ugyanezt az ismétlést..?

Tudom, hogy kicsit zavaros..bocsi :S


Köszi a választ!



2013. aug. 24. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy van mint a középszintű szerintem.
2013. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha már van érettségid, de szeretnél valamelyik tárgyból javítani, akkor az újabb vizsgalehetőségért már fizetned kell. Az emelt huszonötezerbe kerül.

Ha most akarnál menni ősszel, akkor szept. ötödikéig van a jelentkezési határidő. De ha az túl korai, mehetsz

májusban is.

2013. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha iskolas vagy, akkor majd akkor tudsz javitot irni, ha leerettsegiztel. Addig nem. Ha mar van erettsegi bizonyitvanyod abbol mesz megegyszer amibol akarsz.
2013. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagy előrehozotton voltál?

És azt szeretnéd javítani?

Na mindegy, lényeg az, hogyha már tettél egy érettségit, akkor a javító érettségi pénzbe kerül. Ezért érdemes elsőre jól megcsinálni a tárgyakat.

2013. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most májusban voltam középszintű angolon előrehozottan (4-es lett), és most ősszel szeretnék menni előrehozott angol emeltre, de úgy érzem hogy menne de mégse úgy ahogy szeretném és még tudom hogy van időm rá készülni... azzal is tisztában voltam hogy csak akkor csinálhatok javítót ha leérettségiztem.. erre az angol emeltre vagyok csak kíváncsi mert ha most esetleg nem sikerül 5-ösre akkor tudom-e még javítani a sima érettségi után.
2013. aug. 24. 15:31
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy köszi az eddigi válaszokat! :)
2013. aug. 24. 15:33
 7/9 anonim válasza:
Szintemelő vizsgát tehetsz, tehát emeltezned kell. Ha az az eredmény nem megfelelő akkor választhatod a középszinten elért eredményed a felvételidhez, vagy fizetsz érte és újra érettségizel.
2013. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az utolsó írta, de én egy középszintű 4-es után nagyon rákészülnék, az emelt sokkal nehezebb.
2013. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. aug. 24. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!