Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem sikerül az őszi (előreh...

Ha nem sikerül az őszi (előrehozott) érettségim, akkor tavasszal újra megpróbálhatom?

Figyelt kérdés
Ősszel szeretnék informatikából előrehozottat tenni,de ha nem sikerülne,akkor a tavaszi érettségin újra megpróbálhatom?Most 12.-es vagyok.

2013. aug. 30. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor igen, hogyha nem mész el szóbelire. Nem lesz semmi baj, kapsz egy kis dorgálást, de sehol nem fog megjelenni az az eredmény, csak az iskolában kiállítanak egy lapot, hogy nem mentél el és majd felvételikor neked kipostázzák, de ez nem kerül bele a felvételidbe sem, és az egyetem/főiskola se fog róla tudomást szerezni.
2013. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy nem. viszont ha nem sikerül jól az írásbelid és nem mész el a szóbelire, akkor az egész vizsgád érvénytelen és tavasszal újra leteheted az egészet.
2013. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor az írásbeli eredményét megfogják mondani szóbeli előtt?És ha az írásbeli nemsikerül,akkor is bukás?
2013. aug. 30. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, lesz megtekintés a szóbeli előtt. És miért buknál meg? Alapjáraton először egy osztályozót kell tenned infóból, mielőtt érettségiznél, tehát a félévi és évvégi jegyed már meglesz, így nem bukhatsz meg.
2013. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak 9.-ben volt informatika most 12.-es vagyok és csak ez az egy év tudásom maradt,így lehet elfogok bukni.És a szóbelin mit kérdeznek?
2013. aug. 30. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megcsinálod az összes eddigi informatika érettségit, akkor valószínűleg sikerül 5-ös szintre megírnod az írásbeli érettségit. Szóbelin különböző témakörök vannak, erről az informatikatanárnál érdeklődj.
2013. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor lehet jelentkezek jövő héten.
2013. aug. 30. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!