Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon sokat...

Mit csináljak? Nagyon sokat cikiznek a tesi miatt de nem tudok mit kezdeni valami ötlet mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most fogok középsuliba menni de nagyon nagyon szarul megy a tesi egyszerűen hiába próbálkozok nem megy...Már általánosba is rengeteget cickiztek ezzel de azt nem akarom hogy középsuliba is ez legyen mert ott még gázabb lenne ha olyanok lennének az eredményeim mint egy 4.-es nek :S

2013. aug. 31. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is az egy másik társaság, másodszor meg most lehet új lapot kezdeni. Hidd el, elég nagy részben is rajtad is múlik. Pl. azon, hogy fogadtatod el magad másban. Meg hogy hogy reagálsz. A másiknak meg a matek nem megy, és?
2013. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Középiskolában annyira már nem szoksá cikizni az embereket ilyesmik miatt.. Ne vedd magadra a dolgot.. Én is pocsék voltam, szinte semmi sem ment általánosban.. Aztán elkezdtem futni járni.. Egy nyár alatt fejlődtem annyit, hogy minden futásos feladatra 5-öst kaptam.. Esetleg azt megpróbálhatnád te is.. Ahhoz kitartás kell és nem ügyesség..
2013. aug. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elsőnek írnám hogy igen ezt én is szoktam mondogatni magamnak hogy minden másból kitűnő vagyok....második mivel bokasüllyedésem van nem tudok futni de köszönom a válaszokat
2013. aug. 31. 12:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnek üzenném, hogy középiskolában is ugyan úgy megy a cikizés. Végigszenvedtem azt a 4 évet. 2x félévkor meg is buktam.

A nappali okj képzésen is ugyan úgy kell tesi órákra járnom. Kezdem úgy érezni, ez a rémálom sosem ér véget..

2013. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, a 2. hozzászólónak ment.
2013. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha szerencséd van és érettebb társaságba kerülsz akkor nem fognak cikizni. Ha viszont rossz a társaság akkor meg próbálj meg te is viccet csinálni belőle. Ne azt csináld hogy mondjuk elrontasz valami gyakorlatot és ott helyben elszégyelled magad. Röhögj te is ne mutasd magadon hogy találhatnak rajtad fogást.
2013. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kuplung30 válasza:

Nem a tesi a legfontosabb tantárgy!

Nem mehet mindenkinek minden.

Én pl. nem tudok focizni,cikizhettek emiatt de pont le sz@rtam. Viszont tudok rajzolni amit a másik nem. Ki is van egyensúlyozva a dolog!

Nem igen kell emiatt aggódnod szerintem.

2013. szept. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nem cikiztek már gimiben soha senkit a tesi miatt..


Kedves kérdező.. Ez a bokasüllyedés inkább kifogásnak tűnik a részedről.. Nekem is van és pont az orvos mondta gyerekként,hogy a futás csak javíthat a helyzeten..

2013. szept. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!