Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki hátul ül, attól...

Ha valaki hátul ül, attól tanulhat rosszabbul? Hogy tanuljak jól? Sos

Figyelt kérdés

Csak azért, mert elől többet hallani, hátul csak azt hallod ahogy beszélnek egymással, meg alig látsz, és nem tudsz figyelni.. És már nem érdekelnek az órák..és unatkozni kezdel mert feladtad, nem bírsz odafigyelni a többiektől... Legalábbis velem ez van.. Előre meg nem tudok ülni mivel nem látnának tőlem, mert magas vagyok (×_×) Matekon, fizikán, bioszon,technikán rajzon, kémián, föcin általába 2. padban ülök, mert egyrészt olyan a padtársam, hogy ő figyel meg minden, meg nem szeret hátul ülni, meg ott látnak is tőlem mert nem takarom a táblát. (máshol csak úgy tudok ülni, hogy hátul, mert ott takarnám, bárhonnan vagy mi...) Egyébként most leszek nyolcadikos és szeretnék jobban tanulni, mert ugye pályaválasztás, meg minden :s

Törin is hátul ülök, mert akkor máshogy van az ülésrend stb.. a tanár szigorú+hátul ülök+nem hallok semmit+utálom a törit=kettes lettem belőle.. Hogy figyelhetnék jobban...? Mert már én unom, hogy most is pl 5 3asom lett, meg 1 2esem! (egyébként 3.9-es átlagra, vagy hogy jöttem ki o.O) Oké, tűzzek ki célt meg minden.. De nem tudom betartani! Pl: lesz egy 5ös témazáróm irodalomból. De nincs ami motiválna. Persze most úgy érzem magam itt, így nyáriszünet után, hogy menni fog, jobban tanulok, bizonyítom hogy nem vagyok lusta tanulni! De közben az ís bennem van, hogy úgy sem fog sikerülni, béna vagy, lusta vagy! És ezt a dolgot nem tudom kiűzni magamból... Mit csináljak? Hogy tanuljak jobban? Kipróbáltam én már mindent, de ha de nem működik semmi! Mondjuk, lehet, hogy van valami különleges képességem, mivel bioszból 4es lettem, pedig utálom.xD. Valami motiváció kéne.. Anya csak azt hajtogatja, hogy tanulj jobban, mert nem fognak felvenni sehova, stb. és ez igaz is! És jobban akarok tanulni, neg hogy ne legyek lusta tanulni, mindenből legalább lenni 4esnek! Főleg németből és töriből akarnék javítani! Segítsetek!! L/14


2013. aug. 31. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ez annak az oka, hogy hátul ülsz? Ne viccelj már... Ezek a kamu kifogások. Én mindig hátul ültem, órán meg max. akkor jegyzeteltem, ha a tanár hátrajött mégis 5-ös voltam. Hogyan? VAGY lefénymásoltam osztálytásam füzetét VAGY megtanultam a könyvből. Ez a hátul ülök, kettes vagyok, utál a tanár dolog mellébeszélés.
2013. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek tényleg csak kifogások és azt vettem észre, hogy ezt te is tudod "De nincs ami motiválna." vagy "béna vagy, lusta vagy"- te is látod, hogy benned van a hiba.

Esetleg kérheted a tanárt, hogy had ülj valahova előre a sor szélére, mert hátulról rosszul látod a táblát. Viszont ha nagyon figyelni akarsz akkor kizárod a többieket és csak a tanárra koncentrálsz, illetve ha mégsem megy akkor ott a könyv és tanulhatsz. Semmi sem lehetetlen.

2013. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!