Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 1 átlagos ember a kezébe...

Ha 1 átlagos ember a kezébe vesz egy olyan könyvet hogy differenciálszámitás akkor abból tudok tanulni?

Figyelt kérdés

ugy értem meg lehet tanulni a full alapoktól kezdi a könyv?

mert ha csak egyenletek vannak semmi magyarázat ugy kacifántos egy 3mas tanulónak 16/F

vkinek vmi hasonló???

Bárczy Barnabás a szerzője


2009. nov. 1. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát... Sorozatok határétékénél, függvények határértékénél kéne kezdeni. Ha nagyon beleásod magad, néha segítséget kérsz a tanárodtól, akkor esélyes. De elég nehéz az analízis szemlélete, ha nem magyarázzák el, csak szárazon le van írva. Attól függetlenül nem esélytelen.
2009. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyáron én is könyvből, megy egyfüzetből tanultam meg egyedül, sok kidolgozott példa volt és ez segített. felvettem a matekfaktot és különbözeti vizsgához kellett :) a vizsgám ötös lett, ötös voltam előtte is matekból, meg sokat foglalkoztam vele a nyáron. neked mihez kell?
2009. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most nagyon belemerülök a matekba a középiskolai matekot nagyon meg szeretném tanulni és versenyre menni, szerintem nem ártana egy kis plusz mert az országos matek versenyek elég komolyak.
2009. nov. 3. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte minden matekverseny megoldható differenciálszámítás nélkül. Tapasztalat. :)
2009. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nem hallottál matek tankönyvekről? Ne feltétlen a sajátodból indulj ki... de a 80 években elég erősek voltak a könyvek. Matek tagozatos vagyok és 4 matek könyv sorozatom van azokból tanulok... az érettségi amit próbának írtam 85% lett tavaly... (10. es voltam)

nem kell egyetemes könyvet használni... maradj a középsulis tk-nál...

2010. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!