Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elégedettek vagytok a kollégiu...

Elégedettek vagytok a kollégiumi szobatársaitokkal?

Figyelt kérdés
Én elsősként két harmadévest kaptam, akik kebelbarátnők, és már el is húztak mind a ketten. A kollégiumban senkit nem ismerek, így fogalmam sincs, kivel barátkozhatnék. De este lesz valami program, ránézek, aztán ha szar, visszajövök sírni egyet a párnámba.

2013. szept. 2. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elégedett leszek, mivel remélhetőleg az egyik barátnőmmel leszek, meg egy 3. emberrel, de én az ismeretlennel is ugyanúgy ki szeretnék majd jönni. Az esti program jó ötlet, ha elmész rá, esetleg más első évesekkel ismerkedj. Ha nagyon nem tetszik ez a helyzet, akkor kérhetsz másik szobát
2013. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, legalább neked szándékodban áll jól kijönni a harmadik szobatársaddal is. Az enyéim kb. basznak rám. Most csak az egyik van itt, de ahelyett, hogy kicsit beszélgetnénk/ismerkednénk, ő megy az ismerősei után. Mindegy, legalább suliban vannak barátaim.
2013. szept. 3. 21:35
 3/12 Laylah ***** válasza:
Mi hárman leszünk gólyák a szobában, szombaton költözünk (ezek után gondolom nem kell mondanom, de egyetemi koli). Az sem nagyon zavar, ha elvannak egymással, de minimális szinten azért jó lenne ismerni egymást, ha már egy szobában leszünk egy évig. Ha meg nem úgy jön össze, hogy fúdejóban leszünk, az sem baj, lesz elég gólyatáborban megismert évfolyamtársam, akikkel lehetek ^^
2013. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én kaptam egy kolitársat aki már el is ment. Most megint kaptam egyet, de nem tudom hogy ki, mert én már hazajöttem :D
2013. szept. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Laylah ***** válasza:
Végül eddig a háromból csak ketten költöztünk be, de a csaj jön, marad fél órát és már megy is, családtagokkal, barátjával, etc. Van egy olyan érzésem, hogy utálni fogja a kolit. XD
2013. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én meg egyedül, na? :)
2013. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyedül a koliban?
2013. szept. 12. 19:41
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, kezdetek óta mindig mondják, jövőhéten kapok társat, eddig még nem kaptam. Most állítólag már van valaki vasárnaptól :)
2013. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, két kocka gyerek, de egyébként jófejek, a baráti társaságuk szintén, akiket hozni szoktak ide. Jövő héten költözöm, az ottani srác is jófej lesz, idősebb kicsit, visszafogottab de nem bánom.
2013. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Neeeeeeem, nagyon neeeeeeeeem.
2013. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!