Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elégedettek vagytok a kollégiu...

Elégedettek vagytok a kollégiumi szobatársaitokkal?

Figyelt kérdés
Én elsősként két harmadévest kaptam, akik kebelbarátnők, és már el is húztak mind a ketten. A kollégiumban senkit nem ismerek, így fogalmam sincs, kivel barátkozhatnék. De este lesz valami program, ránézek, aztán ha szar, visszajövök sírni egyet a párnámba.

2013. szept. 2. 16:59
1 2
 11/12 Laylah ***** válasza:
Végül az lett belőle, hogy a két csajszi napokig elül kussban az ágyban (jobb esetben ül, amúgy általában fekszenek), ritkán szólnak valamit, akkor is inkább egymáshoz, mint hozzám. Több barátom is megjegyezte, hogy bunkók, ha rájuk ordítanak, sem köszönnek nekik, például. Az meg a személyes sérelmem, hogy csesznek takarítani (az évben eddig két alkalommal volt, hogy közösen kitakarították a szobát; az összes többi alkalommal, azaz minden hétvégén én takarítottam, mellesleg ha én nem viszem ki a szemetet, akkor az ott bűzlik akár hetekig is, mert nem viszi ki egyik sem, inkább kihordja a szemetét a folyosói kukába; a kajamaradékuk meg rendszeresen az asztalon marad, most is hazamentek már mindketten, nem is jönnek vissza, csak jövőre, és A KAJAMARADÉK OTT VAN AZ ASZTALUKON, csessze meg...), aztán húzzák az orrukat, hogy "jaj, büdös van", és egymás ellen fújkálják a kétfajta légfrissítőt hárompercenként, amitől csak még gyomorforgatóbb szag lesz. De ablakot nyitni már csak végső esetben lehet, a kajamaradék meg továbbra is ott figyel az asztalon. Nem arról van szó, nálam is előfordul, hogy nincs időm/kedvem/energiám elmosogatni, de nem hagyom itt a maradék kajámat...
2013. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az neked akkor jó nagy szívás xD


Hát, itt az én kolimban nincs olyan aki bunkó lenne, ez egy ilyen kis közösség, nem azt mondom hogy beszélgetünk mindenki mindenkivel, de azért köszönni szoktunk a másiknak, ha azt se tudjuk hogy kicsoda. Na meg azért ilyen családias a körülmény, nyitott ajtónál se lop senki.

2013. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!