Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha betegség miatt nem tudtam...

Ha betegség miatt nem tudtam készülni egy vizsgára, de ez a zutolsó tárgyfelvételem, dékáni engedéllyel felvehetem mégegyszer a tárgyat? (ELTE)

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést az aktuális TO-n tedd fel. Nem hiszem,hogyí lenne itt olyan univerzális ember aki minden egyetemem otthon van és szakon is. Szóval telefon és TO.
2008. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy kimerítetted azt a bizonyos harmadszori tárgyfelvételt? Mert ha igen, nálunk Szegeden ezt megoldották, de az Eltével kapcsolatban rosszakat hallottam. Ha betegség játszott közbe, szerezz be orvosi igazolást stb amit csak tudsz, mentsd ami menthető. És mindenekelőtt befele a TO-ra, a hivatalvezetőhöz, és érdeklődj!!!!
2008. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem teljesen betegség, fogorvostól fogorvosig rohangáltam az elmúlt másfél hétben, mert nem bírták eldönteni, hogy mit csináljanak. Közbe pedig fájdalomcsillapítókon éltem... Így nem nagyon fogott az agyam. Pénteken lesz a vizsga, de úgy érzem nem fog menni, több vizsgalehetőség pedig már nincs :(
2008. júl. 2. 09:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez übergáz... Nálunk Pécsen háromszor lehet felvenni egy tárgyat, és annyi. Persze, itt is létezik a dékáni engedély fogalma, de gyakorlatilag senkinek nem adják meg, arra hivatkozva, hogy a BTK-n nincs olyan nehéz tantárgy, amit ne lehetne megcsinálni, ha már háromszor felvetted. Szerintem próbálj meg addig is nagyon jól felkészülni a vizsgára, még van két napod!
2008. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kettest kaptam :)))))
2008. júl. 4. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!