Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy illeszkedjek így be?

Hogy illeszkedjek így be?

Figyelt kérdés

Voltam gólyatáborban, ahol nem akartam megcsinálni egy feladatot, mert párom van és fontosabb, mint a pont. Tejszínhabot kellett volna lenyalnia rólam egy fiúnak. Nem mentem bele, ezért most mindenki utál, hogy elvesztettünk 10 pontot emiatt. Én mondtam az észérveket, de azóta senki nem áll velem szóba.

Voltak, akik nem jöttek el, velük próbáltam barátkozni, de néhány csoporttársam odajött és lehordtak mindenfélének, így már senki nem akar velem beszélni. Új vagyok a városban, sok mindenhez kellene még segítség, de csoporttársaktól nem kapok semmit.


Hogy szerezzek barátokat?

(egyetemet nem írok, se kart, nehogy felismerjenek)


2013. szept. 3. 13:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!