Zeköri kérdése:

Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
Most lettem gimis, és nagyon nehezen tudok beilleszkedni. régen semmi problémám nem volt, mivel eléggé követlen,vidám csaj vagyok, és a régi sulimban is szinte mindenkivel jóban voltam. egyáltalán nem is féltem attól, hogy majd nem tudok beilleszkedni. de az új osztályomban egyszerűen nem megy. van négy-öt gyerek, akik régóta ismerik egymást, azok a tipikus divatmajmok, tele qrva szép r.ibancokkal, akiket mindenki istenit, meg justin bieber fejű fiúcskákkal..egy gyerekkel össze is haverkodtam közülük,de ő azóta átment másik osztályba. vannak mások akikkel összehaverkodtak, de kezdenek ők is nyávogós p.icsákká válni. ráadásul aki mellett ülök azt oltják folyamatosan, lehet hogy engem is ezért nem bírnak, vagy nem tudom. rólam még nem mondtak semmit, de kb. semmibe vesznek. odamennék én szívesen hozzájuk beszélgetni, de még közös témáink sincsenek. és most hogy írtam egy kisregényt, légy szíves segítsetek!!:D
2011. szept. 24. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Gratulálok a kisregényhez! Miről szól? Úgy tudsz beilleszkedni, ha lemész az ő szintjükre, és elhiteted velük, hogy olyan vagy, mint ők. Az se jó, ha látják rajtd, hogy neked mennyire szarul esik, ahogy bánnak veled.
2011. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem válts iskolát.
2011. szept. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te hibád. Én is nehezen illeszkedtem be, mert manapság nem divat nomrálisnak lenni. Normális alatt az olyan gyereket értem, aki tanul, nem mindene a piálás meg a lövöldözős játékok és az olyan lányt, aki nem kelleti magát a fiúknak, hogy aztán egy dugás utánPaulo Coelho-s közhelyekkel igazolja, hogy ő "élvezi az életet". A divapics*któl és -majmoktól én is hányok, ezeket el kell kerülni, illetve le kell szarni. Ha többségben lennél, lehetne nekik beszólogatni is, de így csak te járnál rosszul. Mit javaslok? Vagy lesüllyedsz az ő szintjükre, vagy kihúzod. AZ elpbbit szerintem nem fogod megtenni, mert a kérdés alapján nem ilyen típus vagy és különben is már megtetted volna. Szerintem legyél hű önmagadhoz, bárhova is vezessen ez.
2011. szept. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én nem szeretnék egy ,,marha" lenni a sok közül

de ha be szeretnél beilleszkedni, akkor keress valami közös témát

és ne mutasd ki nekik, hogy rossz, mert elbízzák magukat

2011. szept. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Hát középiskolában én is úgy jártam ahogy te. Nem volt egy normális ember se,kb. az osztály fele ismerte egymást általános iskolából mert direkt egy középsuliba jelentkeztek hogy ne legyenek egyedül. A többiek egy rész az az "utcagyerek" féle volt akik cigiznek,isznak stb. közülük elég sokan kibuktak 9.ben a maradék meg 2-ekkel szépen kihúzta az érettségiig,de az érettségije minden tantárgyból egyiknek se lett meg. Aztán volt pár csodaszép kis r*banc akik azt hitték azért mert marha gazdagok meg "szépek" mert 14 évesen tele volt kenve a fejük púderrel,a hajuk agyonfestve már ők a világ megváltói.

Hát nekem se sikerült beilleszkednem,volt egy lány aki szintén nem tartozott egyik kategóriába se azok közül amiket felsoroltam,persze később kideült hogy eléggé r*bancos életmódot folytat de a sok közül ő tűnt a legnormálisabbnak. Vele jóba lettem hogy azért még se legyek egyedül.

Szerintem te is menj oda hozzájuk,próbálj meg egy kicsit lesüllyedni az ő szintjükre és beszélgetni velük aztán aki a legközelebb áll hozzád szintileg azzal próbálj meg barátkozni mert nem jó ha 4 évig egyeüdl leszel. De én a helyedben iskolát váltanék..

2011. szept. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Te komolyan beakarsz illeszkedni ezek közé? Szerintem is válts sulit.


Én most lettem egyetemista, évek óta erről a szakról álmodoztam, azt hittem, hogy milyen jó lesz az egyetem is, erre úgy jártam, mint te. :D

És sajnos az elkövetkezendő x évet ezzel a 14 fővel fogom leélni, akikkel egy csoportba kerültem. :D Simán átmennék másik egyetemre, ha tehetném, de sajnos nem tehetem. Gimit/szakközepet azért lényegesen könnyebb váltani, szóval hajrá.


Ha meg ragaszkodsz a sulidhoz, akkor vagy olyan leszel, mint ők, és akkor bevesznek, vagy tartod magad, de akkor pokol lesz a következő 4 év.

2011. szept. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem.:/ köszönöm a válaszokat.:) várok még egy két hetet, próbálok hozzájuk közeledni, de ha nem megy suli váltás lesz a vége..:/
2011. szept. 25. 11:04
 8/8 anonim ***** válasza:
mi történt azóta? :)
2011. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!