Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan illeszke...

Mit csináljak? Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés

A többiek leszólnak azért mert jó jegyeim vannak, lekockáznak pedig ki nem állhatok tanulni, és nem szoktam hajnalokig a könyvet bújni. Am most vagyok 9.es.

igazából már abba a tudatban vagyok h nem jó jó tanulóak lenni, mintha az lenne a jó ha kettes hármas lennék. rossz érzés ha vmit 5ösre írok, már azt se szívesen említem meg hogy tanultam e az órára, mert kb a negyed osztály v még annyi se tanul csak a többiek meg hülyének néznek ha vmit tudok

ez pedig nem jó mert így nem vmi könnyű barátkoznom.

és eddig sosem álltam ilyen jól, gondoltam most majd belehúzok egy kicsit jobban, de pont ezért nem foglalkoznak velem


2010. nov. 18. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen se hagyd abba a tanulást! Ez csak neked vélik javadra. A többiek baja, ha nem tanulnak.

Van egy osztálytársam, aki azért jött át hozzánk, mert az előző iskolájában azért piszkálták, mert tanult. Mi van?

Azért van a suli, hogy tanuljunk.

Az ilyen és ehhez hasonló megjegyzéseket nem tudom megérteni.

Ne aggódj egyszer az osztálytársaidnak is rá kell jönniük, ha akarnak valamit az élettől.

2010. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ne add fel az értékrendedet.


Hiába lenne egy-két haverod, akivel lóghatsz, ők úgy is hagynának a sz*rban, elfelejtődnek, max arra emlékszel hogy hányszor kevertek bajba..


A tanulásnak viszont van eredménye, jó egyetem, jó állás, jó fizetés és majd nevetsz mikor az Audiddal megállsz tankolni, és jön az automosó.. Na ki az, csak nem akik lestrébereztek és most fillérekért nyüglődnek?! A többi "havert" a meki hátuljában keresd, a krumplisütők között..

2010. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
inkább tanulj és szerezz jó jegyeket. őszintén szólva ilyen emberkékkel, akik lenézik azt aki jó jegyeket kap, nem is érdemes foglalkozni...majd mikor ők a tescoban árúfeltöltők lesznek, te pedig egy egyetemen tanulsz, ők fognak irigykedni, és bánják majd, hogy nem követték a példádat. persze ez most barátokat nem szerez neked, de próbálj meg vmi szakkörre járni, sportolni, és ott szerezhetsz sulin kívüli barátokat...
2010. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!