Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolások, hogy viszonyul...

Középiskolások, hogy viszonyultok a lányokhoz olyan esetben a suliban, ha csak páran vannak évfolyamonként?

Figyelt kérdés

Már kérdeztem más kategóriában, de nem volt szerencsés a választás, egy válasz volt csak, hátha itt...

Tehát: olyan középiskolások válaszait várom elsősorban, ahol évfolyamonként csak 4-5 lány tanul... ergo ez a sulira kivetítve kb annyit jelent, hogy 450 diákból kb 20 lány...


Ha ismerkedni akartok, mennyire vagytok normálisak, mennyire tisztelitek őket, vagy mennyire veszitek őket semmibe? Azt már hallottam, hogy egy osztályban ebből nem szokott probléma lenni, én főleg a felsőbb évfolyamosok miatt aggódok.


Egy normál értékrendű, normál önbizalmú elsőévesről van szó, aki nem partiribi, de nem is full önbizalomhiányos. Tehát egy átlagos, normális csajszi..


2013. szept. 5. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés lényege? Hogy hány udvarlója lesz a lánynak?

Attól függ a fiúk viselkedési stílusa, hogy alapjáraton mekkora fenékfejek. Aki jól nevelt, rendes fiúcska, az nem fogja megkérdezni, hogy ki akarja vele elveszíteni a szüzességét. Aki paraszt, az majd beszólogat hülyeségeket, gondolom. De lehet, hogy abszolút nem lesz lereagálva a leányzó jelenléte, ez sok mindentől függ. A középiskolásoknak nem csak annyi lányismerősük van, ahánnyal egy osztályba kerülnek, mert van életük a sulin kívül is.

Én például jártam egyetemen olyan szakra, ahol 100-an voltunk kb a csoportban, és volt köztük öt fiú. Olyan gondolatok jártak az eszemben, ha rájuk néztem, hogy:

- Vajon ő b*zi...?

- Hm, ő is csoporttárs? Eddig észre se vettem.

- Hát, ez bizony egy lányosabb szak, úgy tűnik...

- Szerencse, hogy van barátom, mert itt aztán várhatnék a szőke hercegre...

- Kár, hogy nincs több fiú, a lányok 80%-a picsusnak tűnik, szóval nem túl élvezhető a társaságuk.

Szóval látod, ezek is ilyen semleges vélemények, amiket simán megkaphat egy lány is egy több fiúval rendelkező suliban. Na de az tény, hogy több fiú fog jutni egy lányra, így nem lesz sok válogatni valójuk.

2013. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kérdés lényege?


Féltem Őt... annyi mindent olvasok itt, hogy mostanában a lányok már 13-14 éves korban nemi életet élnek...

Facebookon sok olyan profilképet látok fiatalokról, hogy csak fogom a fejem...


Ő nem ilyen... nem kis naiv falusi csajszi, mi is városban lakunk, sportol, kb 4 éve a csapattal minden évben külföldön versenyzik... tehát nem tartom búra alatt...

Csak simán normális... és féltem a másik véglettől...


Normál közegben remekül boldogul. Most is jól érzi magát a suliban, de zavarnak ezek az arányok... :D


Olyan apróságok érdekelnének, hogy pl. ha egy srác elkezd bunkózni, akkor magával a többit, csak mert ez a menő, vagy van, aki lehurrogja? Meg mittudomén... csak szeretném, ha két év múlva is jól érezné magát a suliban.

2013. szept. 5. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:

A barátja vagy, vagy az anyukája?

Szerintem ha normális a csajszi, ne féltsd. Persze elkanászodhat, lehet, hogy a többiek majd magukkal rántják őt. Mondjuk én anno szerencsés osztályba jártam kilencedikben, mindenki normális volt, és a szex sosem volt nyilvános téma, csak a barátok között.

Az, hogy van-e, aki megvédje a barátnődet szükség esetén, nem a fiú-lány arányoktól számít, hanem személyiségtől. Én például mindig lehurrogtam azt, aki az osztály előtt próbált leégetni másokat, és a megvédésre ugyanúgy rá lehet szoktatni a többieket, mint a bunkózásra.

Szerintem ha az első két évben nem hülyül meg a barátnőd, nem kell féltened. Az első két év a kritikus, de lehet, hogy csak az első. Ott érzi mindenki úgy, hogy tiszta lappal kezd, és mutathat más arcot is, nem kell az általános iskolás dolgokat magával vigye.

2013. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az anyja vagyok. :)
2013. szept. 5. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!