Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Középiskolások, hogy viszonyul...

Középiskolások, hogy viszonyultok a lányokhoz olyan esetben a suliban, ha csak néhányan vannak évfolyamonként?

Figyelt kérdés

Lehet, nem jó a kategória, de nem találtam olyat, ami jobban ideillene... Tehát: olyan középiskolások válaszait várom elsősorban, ahol évfolyamonként csak 4-5 lány tanul... ergo ez a sulira kivetítve kb annyit jelent, hogy 450 diákból kb 20 lány...


Ha ismerkedni akartok, mennyire vagytok normálisak, mennyire tisztelitek őket, vagy mennyire veszitek őket semmibe? Azt már hallottam, hogy egy osztályban ebből nem szokott probléma lenni, én főleg a felsőbb évfolyamosok miatt aggódok.


Egy normál értékrendű, normál önbizalmú elsőévesről van szó, aki nem partiribi, de nem is full önbizalomhiányos. Tehát egy átlagos, normális csajszi...


Trollok ha lehet, kíméljenek! :D


2013. szept. 2. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint MMO-kban.
2013. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs, mi az a MMO? :)
2013. szept. 2. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Internetes játékok, ahol kevés lány van, ezért mindenki a tenyerén hordozza őket egy kis punci reményében.
2013. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2013. szept. 2. 15:29
 5/6 anonim válasza:
Nálunk 1db lány van ő is csak mert bukott :s
2013. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálun k2 db lány van,és mind 2-őt utálják,mert nem túl kedves emberek. Nem csak iskolában lehet csajozni
2013. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!